Bakırköy Tercüme Bürosu

Bakırköy tercüme bürosu olarak hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm dillerde yazılı sözlü tercüme hizmeti vermektedir.

Tüm dillerde yazılı ve sözlü çeviri işlemi alanında Bakırköy tercüme bürosu olarak sanayi ve ticarete bağlı olan ilçede hizmet sağlamaktadır.

Bakırköy sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmaların tüm teknik, hukuk ve şirket evrakları gibi tüm dokümanlarının tercüme ve çeviri işlemleri gerçekleştirilir. Bakırköy tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş bir kadroya sahip olup tasdik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’da 1926 yılında kurulmuş olan ve bugünkü sınırlarını 1992 yılında almış olan Bakırköy, İstanbul’un en eski ve en köklü ilçelerinden biridir. Bakırköy ekonomisi genel itibariyle sanayi ve ticarete bağlıdır. Bakırköy sanayisi tam olarak 1950’li yıllardan sonra büyüme yaşamıştır ve İstanbul uluslararası Havalimanı ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yine ilçe sınırları dahilinde yer almaktadır.

Ekonominin bu denli yoğun yaşandığı ilçe sınırları içinde Bakırköy tercüme bürosu olarak tüm uluslar arası çalışmalarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm hizmetlerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında gerçekleştirmektedir. Tercüme, edit, yerelleştirme, yeminli tercüme, noter yeminli tercüme ve çok daha fazlasını sağlamaktadır. Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile tüm tasdik hizmetlerinde anlık çözüm sağlamaktadır.

Bakırköy tercüme bürosu olarak bir tercüme şirketinden beklenenden daha fazlasını sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı sürdürmektedir. Özel müşteri paneli ile şeffaflık ve güveni sağlamaktadır. Tüm İstanbul ve ilçelerinde tercüme hizmeti sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün lider firması olarak yurt dışında da hizmet sağlamaktadır.

Bakırköy tercüme bürosu hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir