Acele Tercüme

Acele Tercüme

Tercüme ve çeviri projeleri bazı zamanlarda gerekenden çok daha kısa sürede acele tercüme olarak gerçekleştirilmelidir. Acele tercüme projeleri bazen ihale dosyası, bazen unutulan vize evrakı, bazen de farklı şekillerde her alanda ortaya çıkmaktadır. Acele tercüme alanında esas olan kısa zamanda kaliteden ödün vermeden çeviri işleminin gerçekleştirilmesidir. Bunun için birçok firmanın birbirinden farklı yöntemi olsa da acele tercüme yapılırken risk altında olan çeviri kalitesidir.

Tercüme büroları acele tercüme projelerinde öncelikle detaylı olarak tüm kriterlerde analiz gerçekleştirirler. Sonrasında müşterinin talep ettiği teslim tarihi ve eldeki veriler doğrultusunda bir planlama çıkarılır. Tüm işlemler tercüme bürosu ekibi tarafından yerine getirilmesinin ardından acele tercüme projesi ilgilisine iletilir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde acele tercüme projelerinde tüm tercüme ekibi eş zamanlı görev yapmaktadır. Sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde acele tercüme alanında kaliteyi istikrarlı hale getirmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standardı Avrupa’da tercüme sektörü için hazırlanmış ve tüm dünyada geçerli standartlardır.

Yeminli tercüme bürosu olarak hizmet sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli ya da noter onaylı acele tercüme projelerinde cumartesi günleri de hizmet sağlamaktadır. Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile hizmet sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uzman ve deneyimli yeminli tercüman kadrosu ile yurtiçi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Son teknolojiye sahip altyapısı ve müşteri paneli ile şeffaflık ve güveni sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri ile birlikte sunmaktadır. Acele tercüme projelerinde müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarıya ulaşmıştır.

Acele tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!