Acil İspanyolca Çeviri

Acil İspanyolca Çeviri

Turizm, tarih, sanat ve kültür denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden birisi olan İspanya’ya pek çok sebepten dolayı artan seyahatlerin bir sonucu olarak acil İspanyolca çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

İspanya’ya gerçekleştirilen seyahatlerin artmasının nedenleri arasında İspanya’nın akademik kariyer açısından en çok tercih edilen ülkelerden birisi olması gelmektedir. İspanya’nın eğitim bakımından gelişmiş ülkelerden birisi olması nedeniyle pek çok vatandaş eğitim kariyerleri için İspanya’yı tercih etmektedir. Bu bağlamda öğrenci belgesi, diploma, transkript, tez, akademik makale, ödev ve abstract gibi belgelerinin acil İspanyolca çevirisine ihtiyaç duyarlar.

İspanya tatil planlarının ilk sıralarında yer alması bağlamında da oldukça ziyaret gerçekleştirilen bir ülkedir. Akdeniz sahilleri, sahip olduğu mimari ve tarihi yerleri bakımından her yıl milyonlarca turist alan bir ülke olan İspanya, birincil turizm ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu bağlamda turistik amaçlı İspanya’ya seyahat etme amacında bulunan vatandaşlar Schengen vizesine başvurmaktadır. Schengen vizesinin alınabilmesi için belli başlı evrakların çevirisine ihtiyaç duyulmaktadır. Başvuru sahibinin çalışan olması halinde faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, SSK işe giriş bildirgesi, SGK Hizmet dökümü, maaş bordrosu, banka hesap dökümü, aile cüzdanı, muvafakatname, vekaletname, imza sirküleri gibi belgelerin acil İspanyolca çevirisi talep edilmektedir.

Ortaklık ve işbirliği içerisinde bulunan İspanyol ve Türk şirketleri sözleşme, şirket tüzüğü, genelge, toplantı tutanakları, mahkeme evrakları gibi belgelerin acil İspanyolca çevirisini talep ederek aralarındaki süreçleri hızlandırmak istemektedir.

İspanyolca akademik çeviri, İspanyolca ticari çeviri, İspanyolca hukuki çeviri, İspanyolca teknik çeviri gibi pek çok terminolojide gerçekleştirilen acil İspanyolca çeviri işlemi ilgili terminolojilere hakim İspanyolca çevirmenler aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

İspanya’ya gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz esnasında çevirisine ihtiyaç duyduğunu belgeler bağlamında köprü görevi gören Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi teknik, hukuki, akademik, ticari, tıbbi vb. terminolojilere hakim İspanyolca çevirmen kadrosuyla kaliteli ve güvenilir acil İspanyolca çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin acil İspanyolca çeviri, İspanyolca yeminli tercüme ve İspanyolca çevirmen hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir, 0553 910 31 32 whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!