Acil Tercüme ve Acil Çeviri

Acil Tercüme ve Acil Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, kurulduğu günden bu yana acil tercüme ve acil çeviri hizmetinde tüm dillerde ve tüm terminolojilerde olduğu gibi aynı başarıyı sürdürmektedir.

Teknoloji ve iletişimin bu kadar gelişmesi ve bu denli geniş bir alana yayılması sebebi ile özellikle iş dünyasında kısa zamanda çok fazla şeyi yapmak ve yetiştirmek zorunda kalabiliriz. Son anda ortaya çıkan işlerden biri de tercüme hizmetidir.

Tercüme ve çeviri işlemlerinde proje teklifi aşamasında aynı zamanda teslim tarihi de tercüme firması tarafından belirlenir ve müşteri onayına sunulur. Ancak bazı durumlarda firmalar için tercüme projesinin belirli bir süre içinde tamamlanması gerekmektedir. Firma tercüme projesi ile birlikte talep ettiği teslim tarihini belirtir. Buna bağlı olarak tercüme projesi artık acil tercüme ve acil çeviri olarak planlanır.

Acil Yeminli Tercüme ve Acil Yeminli Çeviri Hizmeti

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri projeleri zaman zaman çok daha kısa zamanda tamamlanmalıdır. Vize işlemleri sırasında son anda ortaya çıkan ve tercüme edilmesi gereken bir evrak, imzalanmak üzere olan bir sözleşmenin son anda sözleşme tercüme ve sözleşme çeviri işlemine ihtiyaç duyulması ya da yabancı ortaklı şirket kuruluşu sırasında Ticaret Odası’nda acil sözlü yeminli tercüme işlemleri gibi gereklilikler ortaya çıkabilir. Tüm acil tercüme ve acil çeviri projelerinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş tercüme ekibi ile hızlı ve yerinde hizmet sunmaktadır.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların acil yeminli tercüme ve acil yeminli çeviri işlemi Perpa Ticaret Merkezi’ndeki lokasyon avantajı ve bunun yanı sıra yılların deneyimi ile Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme başarısı ile sunulur.

Gümrük İşlemlerinde Acil Tercüme ve Acil Çeviri Hizmeti

Dış ticaret alanında faaliyet gösteren firmaların çok sayıda döküman ile ilgili tercüme ve çeviri yaptırmaları gerekmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri odaklı yaklaşımı ile acil ticari tercüme ve acil ticari çeviri sürecinde terminolojiye hakim ve uzman tercüman ekibi ile çalışmaktadır.

Acil tercüme ve acil çeviri projelerinin tamamı uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirilir. Tercüme ve çeviri kalitesini doğru tercüman, editing, redaksiyon, kontrol ve son okuma gibi çoklu işlem sürecinden geçirerek ortaya koyan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, kalitesini her yıl belirli denetimler sonucu elde ederek ortaya koymaktadır.

Vize, ikamet, oturum, vatandaşlık gibi işlemlerde de acil vize tercümesi, acil ikamet tercümesi, acil vatandaşlık işlemleri tercümesi söz konusu olabilir. Bu durumda evrakın aslına sadık kalınarak müşteri talebi doğrultusunda acil yeminli tercüme ya da acil noter onaylı tercüme olarak düzenlenir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine olan bağlılığını uygun fiyat, kalite ve hız kriterleri ile birleştirerek sunmaktadır.

Acil tercüme ve acil çeviri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!