Acil Tercüme ve Acil Çeviri 

 Acil Tercüme ve Acil Çeviri 

 Hayatın her alanında acil kodlu yapılması gereken işler vardır. Son anda ortaya çıkan, stres yaratan ve rutin akışı sekteye uğratan alanlardan biri de acil tercüme işlemleridir. Dış ticaret te gümrük evrakları çevirisi, uluslararası imzalanacak bir sözleşmenin son anda başka bir dile daha çevrilmesi, çok kısıtlı bir zaman kalmasına rağmen vize evrakları arasına eklenmesi gereken bir evrakın çevirisi gibi kısıtlı ve kısa sürede tamamlanması gereken tercüme işlemleri acil tercüme olarak adlandırılmakta ve süreç bu şekilde planlanmaktadır. 
Acil Tercümede Kalite Sağlamak
Acil işlerin kaliteden ödün verdiği çok sık rastalanılası bir durum olsa da, Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi her bir çalışanı ile bilir ki acil tercüme işlemleri kaliteden ödün vermek değildir. Bu sorumluluk bilincinde tüm acil projelerde uzman risk analizleri, detaylı planlama ve kriz yönetimi başarı ile yürütülerek acil işlemlerde dair yüksek öngörüde süreç yılların tecrübesi ve teknoloji yardımı ile belirlenip müşteriye açıkça sunulur. 
Çeviri işlemi uzman kişiler tarafından detaylı bir şekilde incelenerek, doğru bir surette ifa edilmesi gereken hassas bir işlemdir. Özellikle resmi belgelerde kalitenin uzmanlık ve deneyim ile geldiğinin bilincinde olan Okeanos Tercüme, tüm acil yeminli tercüme çalışmalarını uzman ekibi ile yürütmektedir. Acil yeminli tercüme işlemlerinin sağlıklı bir vaziyette gerçekleşmesi için uyulması gereken birtakım kaideler vardır. Bunlar; çevirmenin iş ahlakına ve çalışma disiplinine bağlı bir kimse olması gerekmektedir ki bu nitelik sizlerin çevirinizi istediğiniz ve anlaştığınız tarihte temin etmenizi sağlamaktadır. Kimi çevirmenler bu nitelikten yoksun oldukları için sizlerin istediği zamana çeviri metnini yetiştirememekte ve dolayısıyla sizlerin zaman kaybetmesine yol açmaktadır. Kimi çevirmenler ise zamanında yetiştirmek için son anlarda çeviriyi yapmakta ve bu da sizlerin kaliteden yoksun zayıf bir içerik ile baş başa kalmanıza yol açmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, çevirmenin sistematik ve periyodik aralıklarla çalışması ve bu sayede çeviri işleminin tüm süreçlerine yeterli miktarda zaman ayırmasıdır. Bu ise çevirinin kalite noktasında zirvede olmasını ve sizlerin de hiçbir surette zaman kaybı yaşamamasını sağlamaktadır.
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme uzman ekibi ve profesyonel hizmetini müşteri platformu sayesinde ortaya koyuyor. Amacımız şeffaf iş akış süreci ile kaliteyi ortaya koayarak arzu ettiğimiz güveni elde etmek.
Günümüz robotlar çağında mekanik sistemlerin yanı sıra iş yapmanın, hizmet vermenin ve sektörde otorite olarak yer almanın etik, değerler, güvene bağlı olduğunun bilincinde olarak vizyonunu bu yönde geliştiren Okeanos yıllardır bu vizyon tek tek tüm çalışanlarına da benimsetmektedir. 
Resmiyet kanamasını talep ettiğiniz tüm acil yeminli tercüme evraklarınız Okeanos Tercüme ’ye bağlı profesyonel yeminli tercüman kadrosu ile iş dümnyasının nabzını tuttuğu Perpa Ticaret Merkezi ( Perpa ) çatısı altında Cumartesi günleri de dahil gerçekleşmektedir.
Acil projelerin en yoğun yaşandığı ve bu nedenle de en sık sorunlarla karılaşılan İngilizce acil tercüme konusunda kadrolu profesyonel bir kadroya sahip firmamız müşteri odaklı yaklaşımı ile herbir projede ihtiyaç ve taleplerinizi belirler, iş akışını firmanıza özel olarak da düzenleyebilir ve her projede EN 15038 Tercüme Kalite Standartları çerçevesinde uluslararası kalitede sunar. Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine olan bağlılığını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme anlayışı ile birleştirerek hizmet sağlayan Okeanos İngilizce acil tercüme projelerinde uluslararası pazarda da sektörün aranılan firmaları arasında yerini almaktadır. 
 Bazı zamanlarda çeviri işlemlerinin hızlıca gerçekleşmesi hayati ve zaruri olmaktadır. Bu gibi durumlarda pek çok birey nereye başvuracağını bilememekte ve acil çeviri yapabilecek mecraları aramaktadır. İngilizce acil tercüme işlemini gerçekleştirecek mecrada aranması gereken birkaç nitelik ve standart vardır. Ancak bireyler çoğu zaman bunu göz ardı etmekte ve rastgele bir yere müracaat etmektedir. Ancak ne yazık ki arzu edilen sonuçtan çok uzakta alelacele yapılmış yavan bir içerik ile karşı karşıya kalınmaktadır. Sizler de acil çeviri işlemi için bizlere başvurabilir ve en kısa sürede metni temin edebilirsiniz. Zira çeviri yapılacak olan metin ele alınır ve ön incelemeye tabi tutulur. Sonrasında ise ilgili çevirmene metin atanır. Çevirmen metnin konusu ve diline hâkim ve bu noktada ehliyetli uzmandır. Disiplinli ve titiz bir çalışma ile sizlere aciliyet arz eden metinleri hızlı aynı zamanda doğru bir şekilde teslim etmekteyiz. Bu noktada sizlerin tüm arzularını dinlemekte ve çeviri işleminde hususi isteklerinize azami derecede riayet etmekteyiz.
ACİL ÇEVİRİ ve ACİL TERCÜME talepleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz… 

Ülkemiz genelinde ücretsiz kargo ile teslimatlarınız yapılmaktadır… 
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!