Almanca Çeviri

Almanca Çeviri

Almanca çeviri alanında Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli geniş bir kadro ile hizmet vermektedir.

Almanca çeviri Türkiye’de en çok yapılan ve en çok yaşanan diller arasında neredeyse ilk sıralarda yer almaktadır. Almanya ile Türkiye arasında yaşanan yoğun göç ve sonrasında ortaya çıkan ticari ilişkilere bağlı olarak vize, vatandaşlık, ikamet, ticaret, teknik, akademik konularda Almanca çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Almanca çeviri alanında sektörün lider firmaları arasında yerini almış ve bu alanda tüm projelerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde prosesini gerçekleştirmektedir.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Almanca çeviri süreci ve Almanca çevirmen seçiminde uygulanmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Almanca çeviri kalitesi alanında son teknolojiye sahip müşteri paneli ile birlikte şeffaflık ve güven sağlamaktadır.

Teknik ve mühendislik alanında dünya markası olan Almanya ile ilgili gerçekleştirilen Almanca çeviri alanının başında teknik tercüme ve Türk vatandaşlarının nüfus yoğunluğuna bağlı olarak bireysel evrakların çeviri işlemleri yer almaktadır. Almanca çevirmen kadrosunu büyük bir titizlikle ve belirli değerlendirmelere tabi tutarak seçen Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticareti Merkezi çatısı altında Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile yeminli Almanca çeviri ve noter yeminli Almanca çeviri alanında anlık ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Oneanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yıllar boyu faaliyetlerine etik değerlerini ve ilkelerine bağlılığını yitirmeden devam etmekte aynı zamanda uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini de Almanca çeviri projeleri ile birlikte sunmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aynı zamanda profesyonel ve kurumsal vizyonunu ortaya koymakta ve yurt içi ve yurt dışında yerli ve yabancı çok sayıda kurumsal firmaya hizmet sağlamaktadır.

Almanca çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!