Almanca Çevirmen Aranıyor

Almanca Çevirmen Aranıyor

Almanya Türkiye arasında gerçekleşen yoğun ilişkiye bağlı olarak birçok firma tarafından almanca çevirmen aranıyor ilanları yayınlanmaktadır. Tercüme işlemleri çok farklı faaliyet alanına sahip şirketler tarafından talep edilmektedir. Tercüme şirketleri tarafından en yoğun hizmet sağlanılan diller arasında yer alan Almanca için çok sayıda almanca çevirmen aranıyor ilanları yayınlanır.

Almanca eğitim almış olan ya da Almanya’da yaşamış olan ve en az bir alanda uzmanlaşmış tercümanlar kendi alanlarına uygun almanca çevirmen aranıyor ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Dış ticaret firmaları, hastaneler, klinikler, fabrikalar ve daha birçok farklı sektörden şirket iş yoğunluğu ve buna bağlı olarak bünyesinde tam zamanlı, yarı zamanlı ya da freelance olarak Almanca tercüman çalıştırma ihtiyacı duyabilmektedirler.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her geçen gün artış gösteren Almanca tercüme talebine bağlı olarak almanca çevirmen aranıyor ilanı yayınlamaktadır. Uzman ve deneyimli geniş tercüman kadrosunu her geçen gün genişleten Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi almanca tercüman adaylarına staj ve almanca tercüman ve editörlere tam zamanlı, yarı zamanlı ya da freelance çalışma imkanı sağlamaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tercüman, editör ve kontrolör kadrosunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında oluşturmaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış olup uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Bu sayede uygulanabilirliği yüksektir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi son teknolojiye sahip yazılım ve programlarla tercüme hizmeti sağlamakta gerekli durumlarda tercümanlarına bu konuda eğitimler düzenlemektedir. Yılların deneyim ve bilgi birikimi ile sektörün lider markalarından biri olan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi anadil düzeyinde dil bilgisine sahip tercümanlarla başarısını sürdürmektedir.

Almanca çevirmen aranıyor ilanı hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!