Almanca Tercüman

Almanca Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana profesyonel Almanca tercüman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmaktadır.

Almanya birçok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının artık ikinci vatanı tanımlamasını almış bir ülke olmasından da belli olacağı üzere Almanya Türkiye arasında yoğun bireysel ve ticari ilişkiler bulunmaktadır. Buna bağlı olarak İngilizce’den sonra belki de Türkiye’de en çok talep edilen ikinci dil konumundadır. Almanya Türkiye arasında çok sayıda ticari bağlantılara sahip firmalar ve bunun yanı sıra Almanya’dan kesin dönüş yapan ya da Almanya’ya göç eden ya da iki ülkede de varlığını sürdüren bireysel müşterilerin ilk etapta Almanca hukuki çeviri evrakları ve diğerlerinin işlemlerine gereksinim duyulmaktadır.

Buna bağlı olarak çok sayıda Almanca tercüman istihdam olanağı bulunması sayesinde online olarak çok sayıda Almanca tercüman iş ilanlarının web sitelerinde yer aldığını görebilirsiniz.

Bu anlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çok sayıda Almanca tercümana istihdam sağlamış, yeni başlayanların deneyim kazanmasına yardımcı olmuş ve çok sayıda stajyer Almanca tercüman kadrosuna sahip olmuştur.

Almanca Tercüman Olmak İçin Ne Yapmak Gerek?

Almanca tercüman nasıl olunur ya da muadili soruların karşılığı eğer freelance Almanca tercüman olarak görev yapmak istiyorsanız Almanca ve Türkçe arasında yazılı ve sözlü tercüme yapabiliyor ve en az bir alanda uzmanlığınızın olması yeterlidir.

Ancak Almanca yeminli tercüman olarak görev yapabilmek için;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydının bulunmaması
  • Yemin zaptının çıkarılacağı noter makamı ile aynı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak
  • En az bir alanda uzmanlaşmak
  • Almanca Türkçe arasında yazılı ve sözlü çeviri yapabiliyor olmak gerekir.
  • Almanca bildiğinizi en az lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat etmeniz gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş ve profesyonel Almanca tercüman kadrosu ile teknik tercüme, hukuki tercüme, finansal tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme, ticari tercüme ve noter yeminli tercüme diğer tüm alanlarda hizmet sağlamaktadır.

Almanca tercüman olmak hakkında daha detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!