Almanca Tercüme ve Almanca Çeviri

Almanca Tercüme ve Almanca Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi üretim ve teknolojinin dili olan Almanca tercüme ve Almanca çeviri alanında gereken tüm işlemleri profesyonel ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Birçok Türk vatandaşının yaşadığı ve belki de dünya üzerinde en çok etkileşim içerisinde olduğumuz ülkelerin başında yer alan Almanya ile ilişkiler sürecinde yoğun olarak Almanca tercüme ve Almanca çeviri talebi oluşmaktadır.

Çalışma izni, vatandaşlık, eğitim, göç, evlilik, boşanma, doğum, seyahat, iş bağlantıları, ithalat ihracat gibi sayısız alanda talep edilen Almanca tercüme ve Almanca çeviri konusunda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkezi Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan ofisinde yıllardır hizmet sağlamaktadır.

Otomotiv sektörünün devi olan ve ülkemizde yer alan çok sayıda teknik ürünün menşei Almanya’ya dair olarak katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların Almanca teknik tercüme ve Almanca teknik çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak Almanca tercüme ve Almanca çeviri alanında sektörün lideri olmaktan ve imzamızı attığımız her bir projede uluslararası tercüme kalitesi standartlarınız yerine getirmekten gurur duymaktayız.

Dil bilmenin göreceli olması ve verilen hizmetin kişi inisiyatifine göre değişmediği ve kalitenin sabit olduğu Okeanos, Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde Perpa yeminli tercüme bürosu olarak Beyoğlu 25. Noterliği iş birliği ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Almanca tercüme noter arayışı ya da Almanca yeminli tercüme İstanbul arayışında İstanbul’un en merkezi ilçesi Perpa Ticaret Merkezi’nde yıllardır geniş Almanca tercüman ve Almanca yeminli tercüman kadrosu ile Cumartesi günü açık tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmet sağlamaktadır.

Almanya’ya göç etmiş vatandaşların Türkiye’de evlilik, boşanma, SGK, vergi dairesi gibi kamu kurum ve kuruluşlarında ya da adliyelerde ihtiyaç duydukları tüm işlemlerde tam yetkili olarak hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi anlık Almanca sözlü yeminli tercüme ve Almanca sözlü yeminli çeviri alanında geniş müşteri portföyüne sahiptir.

Almanca yeminli tercüme ve Almanca noter yeminli tercüme konusunda profesyonel bir kadroya sahip Okeanos müşterilerine uygun fiyat, kalite ve hız kriterlerini birlikte sunmaktadır. Etik değerlerine ve ilkelerine bağlılıktan ödün vermeyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercümenin gramer ve dil bilgisi olmadığının bilincinde olarak sadece Türkiye sınırları içerisinde değil dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren yabancı menşeili firmalar da hizmet vermektedir.

Tercüman kadrosu kadar proje ekibinin uzun yıllar boyunca sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapısı gereği son teknoloji çerçevesinde işleyiş sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri paneli sayesinde müşterilerinin Almanca tercüme ve Almanca çeviri hakkında yaşadığı tüm kaygılarına son vermektedir.

Almanca tercüme ve Almanca çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!