ALMANCA TERCÜME

ALMANCA TERCÜME

Almanca,  Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden olup, aynı zaman da en çok konuşulan dilidir. Avrupa’da Almanya, Avusturya, İsviçre, Lüksemburg ve çeşitli ülkelerin bazı bölgelerinde yerel dil olarak toplam 38 ülkede kullanılmaktadır.

Almanya, Avrupa’nın birinci ve dünyada dördüncü büyük ekonomi olması sebebiyle büyük ihracat gücüne sahiptir. Bu güç, ekonomisinin büyümesinde ve gelişmesinde en büyük etkendir.

Osmanlı İmparatorluğu dönemi ve yakın dönem Cumhuriyetimizde Almanya’ya ile olan siyasi ve ekonomik işbirliğimiz her geçen zaman içerisinde artarak devam etmektedir. Avrupa’da yaşayan Türk nüfusunun da oldukça büyük bir kısmı Almanya ve Almanca konuşulan ülkelerde yaşamaktadırlar.

Dolayısı ile ülkemizde yapılan ticari işlemlerin, ihracat ve ithalat işlemleri, mülk alım satım, öğrenci evrakları, teknik dokümanlar, şartname, kullanım ve kurulum kılavuzları, garanti belgeleri, patent dokümanları, web siteleri, katalog ve broşür gibi tanıtım ve pazarlama materyalleri ve metinleri, mahkeme kararları ve dokümanları, beyanlar, muvafakatnameler, vekaletname ve imza sirküleri, şirket yönetim kurulu kararları, medikal ve tıbbi dokümanlar ve benzeri pek çok konuda Almanca çeviri ve Almanca yeminli tercüme ihtiyacı olmakta ve yapılmaktadır.

Şirketimizde profesyonel çevirmen ve yeminli tercüman kadrosu ile, Almanca çeviri ve Almanca yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Çevirileriniz ve ayrıntılı bilgi için lütfen satış departmanımızı arayınız, 0212 221 45 21 / Dahili 15.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!