Almanca Türkçe Çeviri

Almanca Türkçe Çeviri

Almanca türkçe çeviri alanında hemen her terminolojide teknik, tıp, hukuk, finans, edebiyat, ticaret gibi alanlarda uzman ve deneyimli kadro ile Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi faaliyet yürütmektedir.  

Almanya Türk vatandaşlarının en yoğun nüfusa sahip olduğu ülke olup birçok alanda iki ülke arasında bireysel ya da kurumsal düzeyde işlem yapılmaktadır. Pasaport, nüfus kayıt örneği, makale, anlaşma, kalite belgeleri, ihale dosyaları, kitap, dergi ve daha fazla evrakın almanca türkçe çeviri işlemi müşteri talebi doğrultusunda yeminli, noter tasdikli ya da standart olarak online yapılmaktadır.

Almanca türkçe çeviri yapılırken kaynak dil, hedef dil ve terminoloji doğru tespit edilmiş olmalı ve tercüme ekibi doğru oluşturulmalı ve en az birkaç aşamalı kontrolden sonra teslimat yapılmalıdır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm almanca türkçe çeviri projelerini gerçekleştirirken EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Belirli dönemlerde belirli denetimlere tabi olarak edindiği EN 15038 Hizmet Kalite Standartları sertifikasına sahip olmayı hak kazanmış ve tekliften teslimata tüm almanca türkçe çeviri proje sürecini kalite standartları yönergelerine bağlı olarak yürütmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi son teknolojiye sahip altyapısı ile almanca türkçe çeviri projelerinde müşteri paneli üzerinden işlem yapmakta şeffaflık ve güveni sağlamaktadır. Çeşitli yazılım ve donanımlara sahip teknik bilgi düzeyi yüksek tercüme ekibi sayesinde almanca türkçe çeviri dosyalarında gerekli formatlarda teslimat gerçekleştirmektedir. Anadil düzeyinde dil bilgisine sahip, terminolojik alanda uzman, sorumluluk sahibi tercüman, editör ve kontrolör kadrosuna sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi almanca türkçe çeviri projelerini müşteri odaklı yaklaşımı ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunarak hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmüş ve tüm almanca türkçe çeviri projelerinde değerlerini, deneyimlerini son teknoloji ile birleştirerek hizmet sağlamaktadır.

Almanca türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!