Almanca-Türkçe Çeviri

Almanca-Türkçe Çeviri

Türkiye’nin en yoğun ilişki içerisinde olduğu ülkelerin başında gelen Almanya ile yapılan tüm işlemlerde almanca-türkçe çeviri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İkamet, vatandaşlık, evlilik, ticaret, lojistik, eğitim, sağlık, turizm gibi birçok nedenden dolayı sözleşme, ihale evrakları, nüfus kayıt örneği, pasaport, kitap, katalog, kullanım kılavuzu gibi evrakların almanca-türkçe çeviri işlemi yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme olarak da müşteri talebi doğrultusunda düzenlenmektedir.

Özellikle üretimin merkezi olan Almanya’da üretilen birçok teknik cihaz, ekipman ve teknik cihazların teknik almanca türkçe çeviri işlemine ihtiyaç duyulur. Teknik almanca-türkçe çeviri işlemi yapılırken teknik terimlerin doğru tercüme edilmesi, kaynak metinde yer alan içeriğin birebir tercüme edilmesi gerekmektedir. Ayrıca dosyanın düzenlenmesi ve içeriğin doğru aktarılması almanca-türkçe çeviri projesinde teknik terminolojiye uygun tercüme ekibi atanmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm almanca-türkçe çeviri projelerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış olup uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Tekliften teslimata ve tercüme ekibinin oluşturulmasında Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine göre işlem yapmakta ve almanca-türkçe çeviri kalitesinde istikrarı sağlamaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve son teknoloji ile hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri paneli üzerinden bütün almanca-türkçe çeviri projelerini gerçekleştirilmektedir. Teknik altyapısı ile tüm projelerde uygun formatta hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile yeminli almanca-türkçe çeviri ve noter yeminli almanca-türkçe çeviri işlemleri müşteri talebi doğrultusunda alanında uzman kadro ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm yazılı ya da sözlü almanca-türkçe çeviri projelerine merkez ofisinin bulunduğu İstanbul Şişli’den yurt içi ve yurt dışına hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmayı sürdürmüştür. Uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada almanca-türkçe çeviri projelerinde de sağlamaktadır.

Almanca-türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!