Almanca

Almanca

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yazılı ve sözlü olmak üzere Almanca çeviri ve Almanca yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin en büyük ticaret ortaklarından ve en önemli ihracat pazarlarından birisi olan Almanya Federal Cumhuriyetinin resmi dili Almanca günümüzde tercümesi en çok talep edilen diller arasında yer almaktadır.

Teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari, edebi, finansal başta olmak üzere pek çok alanda çevirisi talep edilen Almanca, tercüme sektöründe önemli bir statüye sahiptir. Dolayısıyla Almanca çeviri işlemi alanında uzman ve profesyonel tercüman kadrosuna sahip bir çeviri bürosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi deneyim sahibi, alanında uzman ve profesyonel Almanca tercüman kadrosuyla müşterilerinin talep ettiği kalitede Almanca çeviri hizmeti sunmaktadır.

Kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı, CE belgesi, ISO belgeleri, TSO belgeleri, teknik şartname, Ar-Ge raporları gibi belgelerin Almanca teknik çevirisini, sözleşme, şartname, anlaşma, mahkeme kararları, tanık ifadeleri gibi belgelerin Almanca hukuki çevirisini, epikriz raporu, ameliyat raporu, ilaç prospektüsü gibi belgelerin Almanca tıbbi çevirisini ve diğer alanlardaki pek çok belgenin Almanca çeviri işlemini profesyonel Almanca tercümanları eşliğinde sağlamaktadır.

Firmamız, ticaret odalarında yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri sırasında, yabancı uyruklu kişilerin noterliklerde gerçekleştirdikleri işlemleri esnasında, tapuda, nikahta, adli bilirkişi olarak mahkemelerde sözlü Almanca yeminli tercüme, nüfus kayıt örneği, pasaport, kimlik, aile cüzdanı, doğum belgesi, evlilik belgesi, adli sicil kaydı, vekaletname, muvafatname, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, anlaşma, sözleşme gibi belgeleriniz için yazılı Almanca yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Tercüman kadrosunu genel olarak mütercim tercümanlık mezunlarından seçen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi hizmet kalitesini artırmak adına her geçen gün kendini daha çok geliştirmekte ve yenilemektedir.

Müşterilerinin şikayet, öneri ve taleplerini dikkate almakta bunun doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir. Okeanos Tercüme’de hizmet kalitesi müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı bir şekilde artmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Almanca çeviri hizmetleriyle ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir ya da 212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!