Ankara’da Tercüme Büroları

Ankara’da Tercüme Büroları

Türkiye’nin başkenti ve bürokrasinin merkezinde uluslar arası gerçekleştirilen tüm işlemlerde Ankara’da tercüme büroları ihtiyaç duyulan desteği profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Kamu kurumları ve bakanlıklar başta olmak üzere uluslar arası bağlantıları bulunan bireysel ya da kurumsal tercümeye ihtiyaç duyan herkese Ankara’da tercüme büroları tüm konularda çok farklı hizmetler sağlamaktadır.

Yeminli tercüme, noter yeminli tercüme ve standart tercüme olmak üzere birçok konuda profesyonel hizmet sağlayan Ankara’da tercüme büroları aranılan hizmeti geniş ve profesyonel tercüme ekibi ile sağlamaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Ankara’da tercüme büroları arayışında birey ya da kurum fark etmeksizin aranılan profesyonel hizmeti dünya kalitesi standartlarında yerine getirmektedir.

Tüm tercüme projelerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında çözümler sunan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme Ankara’da tercüme büroları arayışına son vermekte ve aranılan hizmeti uzman kadrosu ile sağlamaktadır. EN 15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Standartları uluslar arası geçerli bir düzenleme olup tercüme sektörü için hazırlanmış ilk standart olup hazırlanma yeri Avrupa’dır.

En fazla Almanya’ya ve en fazla motorlu kara taşıtları alanında ihracat gerçekleştiren başkent aynı zamanda bakanlıklar, müsteşarlıklar, kamu kurumları ve genel merkezleri başta olmak üzere gerçekleştirilen tüm uluslar arası kamusal işlemlerde Ankara’da tercüme bürolarından hizmet sağlamaktadır. Etik değerleri ve ilkelerine bağlı çalışmalarını kurulduğu günden bu yana sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çalışanlarına da bu yaklaşımı benimsetmiştir.

Başkent olması ve diplomatik ya da bürokratik işlemlerin kaçınılmaz olduğu Ankara’da uluslar arası yazışmalar başta olmak üzere tüm resmi evraklarda yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme hizmetini geniş dil perspektifi ile başarıyla yürütmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana müşterilerine şeffaflık ve güveni sağlamayı amaç edinmiş bu konuda da son teknolojiye sahip müşteri paneli ile gerçekleştirmiştir.

Ankara’da tercüme büroları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için  www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!