Ankara Yeminli Tercüme Bürosu

Ankara Yeminli Tercüme Bürosu

Türkiye’nin başkenti Ankara’da gerçekleştirilen birçok uluslar arası bürokratik işlemlerde Ankara yeminli tercüme bürosu ihtiyacı bulunmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Ankara yeminli tercüme bürosu olarak yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Kamu kurumları başta olmak üzere Ankara genelinde gerçekleştirilen tüm ikamet, vatandaşlık, eğitim, çalışma, ticaret ve daha birçok konuda ihale dosyaları, şirket evrakları, pasaport, sözleşme, yasa maddeleri, mahkeme ve evrakları gibi tüm yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme hizmeti konusunda anlık çözümler sunmaktadır.

Ankara yeminli tercüme bürosu müşteri ya da kurum talebi doğrultusunda yeminli tercümanlar tarafından çeviri işlemi gerçekleştirilen resmi evrakların tercümelerine de resmiyet kazandırmak amacıyla ıslak imza ve kaşe yapılması işlemidir. Tercümanın çevirisinin doğruluğunu ve orijinaline bağlı kalınarak çeviri yapıldığını tasdik ettiği ve sonrasında talep edilmesi durumunda noterlikte noter tasdiki yapar. Türkiye’nin başkenti Ankara bürokrasinin de merkezi olmakla birlikte çok sayıda uluslar arası resmi işlemlerin merkezidir. Bu nedenle çok sayıda talep edilen resmi çeviri hizmetini Ankara yeminli tercüme bürosu olarak deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştiren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Dünya başkenti İstanbul’da bulunan merkez ofisinde tüm dillerde ve tüm terminolojilerde kendi alanında uzman kişilerle çalışan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri memnuniyetini amaç edinmektedir.

Ankara yeminli tercüme bürosu tüm tercüme ve çeviri projelerini Avrupa’da hazırlanmış ve uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile hız, kalite ve uygun fiyat kriterlerini bir arada sunan Ankara yeminli tercüme bürosu müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler sunmaktadır. Kurumsal müşterilerine müşteri paneli üzerinden güven ve şeffaflık sağlayan Ankara yeminli tercüme bürosu kurulduğu günden bu yana etik değerlerine bağlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara yeminli tercüme bürosu hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!