Arapça Dil Çeviri

Arapça Dil Çeviri

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Arapça dil çeviri hakkında uygun fiyat, kalite ve hız faktörlerini bir arada sunmaktadır.

Arapça ile Türkçe uzun yıllar etkileşim içerisinde olan iki dil olup çok sayıda Arap ülkesi ile Türkiye arasında her anlamda yoğun ilişkiler yaşanmaktadır. Arap vatandaşların son yıllarda Türkiye’ye göç etmesi ile vatandaşlık, ikamet, evlilik gibi işlemlere dair yoğun talep bulunmaktadır. Arapça dil çeviri yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır.

Arapça sağdan sola Türkçe soldan sağa yazılmaktadır. Bu sebeple tablo, grafik vb bölümlerin çevirisi yapılırken dikkat edilmelidir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm tercüme projelerinde olduğu gibi Arapça dil çeviri işleminde de EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosesine göre planlama yapılmaktadır. Bu sayede Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Arapça dil çeviri kalitesini standardize etmiştir.

Tercüme sektörünün lider firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri odaklı yaklaşımı ve profesyonel hizmet anlayışı ile Arapça dil çeviri alanında çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

Merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Perpa Ticaret Odası şirket kuruluşu Arapça dil çeviri alanında yeminli sözlü tercüme ve yazılı tercümede anlık çözümler sunmaktadır.

Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile Arapça dil çeviri işlemleri ve noter tasdiklerinde hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunulur.

İkamet izni, vatandaşlık, eğitim, şirket kuruluşu, nikah işlemleri ve çok daha fazlasında yurt içi ve yurt dışında Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme geniş bir kadro ile hizmet sağlamaktadır.

Teknik, tıbbi, hukuki, resmi, ticari, akademik ve diğer tüm alanlarda tercüman, editör ve kontrolörden oluşan çok aşamalı tercüme ve kontrol sistemi ile titizlikle işlem yapılmaktadır.

Arapça dil çeviri işlemlerinde müşteri paneli ile şeffaflık ve güven sağlamaktadır.

Arapça dil çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!