Arapça Tercüman

Arapça Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş Arapça tercüman kadrosu sayesinde yurt içi ve yurt dışında çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

Son yıllarda artış gösteren Arap uyruklu vatandaşların ve Arap menşeili firmaların dosya ve evraklarının tercümesi için Arapça tercüman ihtiyacı da artış göstermiştir. İnternette yer alan çok sayıda sitede ve farklı sektörlerde Arapça tercüman iş ilanlarına rastlamak mümkün. Arapça tercüman alımı perakendecilikten kurumsal şirketlere kadar çeşitlilik göstermektedir. Arapça tercümanlık maaşları birçok dilde göre de oldukça yüksektir.

Arapça tercüman nasıl olunur sorusuna gelirsek eğer;

  • Anadil düzeyinde Arapça ve Türkçe yazıyor ve konuşuyor olmak
  • En az bir alanda uzmanlaşmış olmak ilk etapta yeterli olmakla birlikte

Arapça yeminli tercüman olmak için ise bunlara ek olarak;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydının bulunmuyor olmak
  • İşlem yapılan noter ile aynı il sınırları içinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen şirket kuruluşu ve noterlik işlemlerinde bünyesinde görev alan Arapça tercüman kadrosu ile anlık çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ve etik değerlerin ilk sırada aldığı Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çok sayıda Arapça tercümana ve Arapça çevirmene istihdam sağlamaktadır.

Arapça tercüme ve Arapça çeviri projelerinde son teknoloji müşteri paneli kullanan Okeanos bu sayede müşterilerine güven ve şeffaflık sağlamaktadır.

Arapça tercüme projeleri özellikle alfabe farklılığı ve Arapça’da yazıların sağdan sola doğru yazılması sebebiyle büyük bir dikkat gerektirir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm projeleri tıbbi, teknik, hukuki, finansal olarak terminolojilerine ayırır ve sahip olduğu EN 15038 Kalite Standartları sayesinde kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyata sağlamaktadır.

Arapça tercüman olmak ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!