Arapça Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Arapça Yeminli Tercüme Hizmetimiz
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme uzman ekibi ile birlikte tüm dillerde olduğu gibi Arapça Türkçe- Türkçe Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri hizmetlerinde başarıyla hizmet sunmaya devam etmektedir. 
Arapça, eski ve köklü bir dil olmakla birlikte dünyanın en çok konuşulan 5. Dili ve Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biridir. 
Tüm dünyada etkisi görülen göçler sonrası yer değiştiren Arap nüfusu sonrası tüm işlemler çerçevesinde Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri talebi büyük oranda artış göstermiştir. Vize, ikamet, vatandaşlık, şirket kuruluşu, gayrimenkul alım satım işlemleri gibi durumlarda Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri hizmetine gerek duyulmaktadır. .bu durumda özellikle nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika gibi belgelerin arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri hizmeti yeminli tercüman tarafından gerçekleştirilmektedir. Arapça yeminli tercüme işlemleriniz için Beyoğlu 25.Noterliği ‘nde evraklarınızın tasdikleri gerçekleştirilerek ücretsiz olarak aynı gün kargo ile tarafınıza iletilmektedir.
Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri, tercüman tarafından yapılan tercüme işlemi sonrası evrakın çıktısını alıp ıslak kaşe ve imza yapılmasının ardından resmiyet kazanması sonrası ortaya çıkmıştır. 
Tapu İşlemlerinde Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri Hizmeti
Arap uyruklu kişilerin farklı bir ülkede gayrimenkul alım satım devir gibi işlemler sırasında resmi prosedürlerde Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi yapılmalıdır. Bu durumda Arap uyruklu kişinin yanında Arapça yeminli tercüman bulundurulmalı. Yabancı uyruklu kişinin öncelikle güncel pasaportunun Arapça noter onaylı pasaport tercümesi yapılmalı ve Tapu dairesinde resmi işlemler sırasında pasaportun orjinali ile birlikte ibraz edilmeli. Aynı zamanda gayrimenkul işlemleri sırasında tapu dairesinde alınan randevu sırasında işlem yapılırken yabancı uyruklu kişi ile birlikte bulunan Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi için yeminli tercüman taraflar arasında ve tapu dairesi memuru karşısında tüm konuşmaları ve gayrimenkul işlemi ile ilgili her şeyi açık, net, tarafsız ve detaylı olarak yapmalıdır. 
Nikah İşlemlerinde Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri Hizmeti
Türkiye’de Arap uyruklu kişi ile Türk vatandaşının nikah işlemi sırasında Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi yapılmalıdır. Arap uyruklu kişinin tüm evraklarının Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi Arapça yeminli tercüman tarafından yapılmalı ve nikah dairelerine başvuru sırasında orjinal evraklarla teslim edilmelidir. Sonrasında nikah töreni sırasında nikah memurunun yanında oturacak ve nikah işlemine dair tüm konuşmaların Arapça yeminli tercüman tarafından Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi yapılmalıdır. 
Şirket Kuruluş ve Sicil Tasdiki İşlemlerinde Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri
Perpa Ticaret Odası, Perpa İstanbul Ticaret Odası, Perpa İTO, Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde olduğu gibi diğer Ticaret Odası şubelerinde de Arap uyruklu vatandaşlar beraberinde Arapça yeminli tercüman bulunmalı ve Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri yapılmalıdır. Ticaret Sicil Müdürlüğü ve Ticaret Odası’nda şirket kuruluşu veya sicil tasdiki sırasında şirket kuruluşu Arapça yeminli tercüme ve sicil tasdiki Arapça yeminli çeviri işlemi yapılmalıdır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik ilkelerine ve değerlerine bağlı olarak tüm tercüme projelerinde olduğu gibi Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi yapılırken aynı şekilde yaklaşmakta ve değerleri ile birlikte uygun fiyat, kalite, hızlı tercüme kriterleri ile birlikte hizmet sunmaktadır. 
Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!