Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri Hizmetleri

Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri Hizmetleri
Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri hizmeti Okeanos Ulsulararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından profesyonel ekibi ile birlikte Perpa Ticaret Merkezi’nde.
Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri özellikle son yıllarda talep oranı en çok artan ve en çok ihtiyaç duyulan diller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 
Arapça Türkçe ve Türkiye ile hep ilişki içerisinde olsa da birbirinden yazım, alfabe gibi teknik açıdan ve dil yapısı konusunda da farklılıkları olan iki dildir. Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemi profesyonel Arapça yeminli tercüman ve editörler tarafından gerçekleştirmektedir.
Nasıl Bir Ekibiz?
Başarının ekip işi olduğunun bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme ekibini büyük bir titizlikle kurmuş ve yıllardır başarıyı sabit kılabilmesinin yıllardır başarılı ve profesyonel ekibi ile yol alabilmesine bağlıdır. Arapça yeminli tercüman ekibi Arap ülkelerinde mühendislik, mimarlık, hukuk, tıp gibi eğitimler almış ya da Türkiye’de Arapça ile ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve alanında uzmanlaşmış tercüme ekibi bulunmaktadır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tercüme sektörüne özgü belirlenmiş kalite standartları olan EN 15038 Tercüme Hizmetleri Standartları kalite belgesine sahip olmayı belirli periyotlarla yapılan denetimlerde her defasında almaya hak kazanmıştır. Bu denetimler kapsamında ve kendi bünyesinde Arapça yeminli tercümanları da dahil tüm ekibi de belirli test, denetim ve çalışmalara tabi tutulmaktadır. 
Şirket Kuruluşunda Arapça Yeminli Tercüme
Ülkemizde artan Arap sermayeli şirketler ile en yoğun trafiklerden birine sahip olan Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü dahil tüm şirket kuruluşlarında Arap uyruklu vatandaşın pasaport ve diğer evraklarının Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri işlemleri yapılır. Bunun yanı sıra Perpa İstanbul Ticaret Odası, Beyoğlu 25. Noterliği ve Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü işlemleri sırasında Arap uyruklu vatandaşın yanında sözlü Arapça yeminli tercüman bulunması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu talebi sadece birkaç dakika içinde yanıtlamayı başarabilen Okeanos Tercüme, lokasyon avantajı sayesinde Perpa Yeminli Tercüme hizmetini müşterilerine sunmaktadır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmeti ile bir arada sunmayı amaç edinmiş ve sağlamıştır.
Arapça yeminli tercüme ve Arapça yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!