Arnavutça Tercüme

Arnavutça Tercüme

Arnavutça tercüme hususunda global platformda markalaşmış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını bu dilde bir arada sunmaktadır.

Sağladığı hizmeti yılların deneyimi ve günümüz teknolojisi ile bir arada sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Arnavutça tercüme balkan ülkeleri ile olan ticari ve bireysel ilişkilerde kilit noktası haline gelmiştir.

Sağladığı profesyonel hizmet ile bugün sektöründe lider pozisyonunda olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi standart Arnavutça tercüme ve yeminli Arnavutça tercüme ve noter yeminli Arnavutça tercüme alanında müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmetlerine geniş bir kadro ile devam etmektedir.

Tüm ekibini ve Arnavutça tercüman ekibini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sunan Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli tercüme, Türkçe Arnavutça çevirisi alnında beklenilenden fazlasını sağlamıştır.

Arnavutça tercüman iş ilanları çeşitli sektörlerde ve çeşitli pozisyonlarda talep görürken Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli tercüme bu anlamda çok sayıda stajyer, tercüman ve tercüman adayına staj ve istihdam imkanı sağlamıştır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yazılı Arnavutça tercüme ve sözlü Arnavutça tercüme alanında sadece Arnavutluk ile değil dünyanın dört bir yanından gelen taleplere yanıt vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi sınırları içerisinde Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile yeminli Arnavutça tercüme ve noter yeminli Arnavutça tercüme alanında yazılı ve sözlü olarak hizmet sağlamaktadır. Adliye, ticaret odası, noter, tapu dairesi gibi birçok kamu kurum  ve kuruluşlarının yanı sıra nikah işlemlerinde de yeminli Arnavutça tercüme hizmeti bulunmaktadır.

Arnavutça tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21numaralı telefonumuzdan ya da 553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!