Ataşehir Yeminli Tercüme

Ataşehir Yeminli Tercüme, Ataşehir Tercüme, Ataşehir Çeviri ve Ataşehir Acil Tercüme Hizmetleri

Ataşehir tercüme ve Ataşehir çeviri işlemleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterleri kapsamında yürütülmektedir.

2008 yılında Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinden bazı mahallelerin birleşimi ile ilçe statüsü edinmiştir ve bu tarihten öncesinde Kadıköy ilçesine bağlı semt idi. Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Sancaktepe ve Ümraniye ilçeleri ile çevrili ve 17 mahallesi bulunan bir ilçedir. 2013 verilerine göre toplam nüfusu 405.974’tür.

Ataşehir ilçesinde çok sayıda AVM, cafe ve restoranlar ve unun gibi küçük işletmeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok sayıda bulunan gökdelenlerde özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda şirket ve büyük firmaların ofis ve şubeleri bulunmaktadır.

Ataşehir’de Erenköy Gümrüğü olarak anılan Erenköy Gümrük Müdürlüğü Dudullu Caddesi üzerinde ve 328.960 m2’lik bir alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Günümüzde de faaliyetlerine devam eden müdürlüğün bir adet tasfiye ambarı, üç adet kaçak eşya ambarı, iki adet geçici depolama yeri ve yaklaşık 90.000 m2’lik tır parkı mevcuttur. Ayrıca Ataşehir sınırları içinde bir adet sebze meyve hali de bulunmaktadır.

Ataşehir ilçesi sınırları içerisinde gerçekleştirilen ithalat ve ihracat kapsamında Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri işlemleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından geniş bir teknik tercüman ekibi tarafından yürütülmektedir. Alanında uzman, en az lisans mezunu, teknik konularda bilgili ve saha deneyimi olan teknik tercüman, editör ve kontrolörlerden oluşan ekip tarafından uluslararası standartlarda Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri işlemleri yürütülür.

Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri işlemleri yürütülür. Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri işlemleri yapılırken cümlelerin kısa, net, anlaşılır ve kaynak metinle birebir örtüşecek şekilde çevrilmesi gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bir Ataşehir tercüme bürosu ndan beklenenden daha fazlasını bu konuda da sağlıyor. Yılların tecrübesini teknoloji ile harmanlayarak sunabilen ve bunu müşteri memnuniyetini öncelikli olarak dikkate alan geniş bir kadro ile sağlayan yönetim ekibi sayesinde her geçen gün başarısını katlayarak ilerlemektedir.

Ayrıca tüm global işlemlerde olduğu gibi her işlemin başında öncelikli olarak tamamlanması gereken hukuki prosedürler ve bu kapsamda hazırlanması gereken hukuk evraklarının Ataşehir hukuki tercüme ve Ataşehir hukuki çeviri işlemi yürütülmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sağladığı anadil düzeyinde dil becerisine ve hukuk terminolojisine hakim tercüman kadrosu sayesinde tüm Ataşehir hukuki tercüme ve Ataşehir hukuki çeviri işlemlerinde aranılan kaliteyi sağlamaktadır.

Ataşehir hukuki tercüme ve Ataşehir hukuki çeviri evraklarının başlıcalarını; vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler oluşturmakta ve işlemleri yürütülmektedir.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların evlilik, boşanma, eğitim, ithalat ihracat, sağlık, yatırım, şirket kuruluşu gibi başlıca işlemler kapsamında Ataşehir yeminli tercüme ya da Ataşehir noter yeminli tercüme işlemleri yapılır. 

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi, Ataşehir yeminli tercüme, Ataşehir tercüme, Ataşehir çeviri, Ataşehir acil tercüme ve Ataşehir tercüme bürosu hizmetleri sunmaktadır.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!