Ataşehir Yeminli Tercüme

Ataşehir Yeminli Tercüme

Ataşehir’in bugün üzerinde bulunduğu alan 1912 yılında Karaman Çiftiliği olarak bilinmektedir. Arazi o dönemde oturuma kapalı sadece birkaç ailenin otlak, çiftlik ve hayvancılık ile uğraştıkları bilinmektedir. Aynı arazi 2008 yılında ilçe statüsü kazanmış olup Güneyinde Maltepe, Batısında Kadıköy, Kuzeybatısında Üsküdar, Kuzeyinde Ümraniye, Kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe bulunmakta olup yerleşik nüfusu 350.000 üzerindedir. Ofis dünyasının merkezi olan Levent’ten sonra Ümraniye’yi düzenli gelişen yapısıyla öne geçen Ataşehir son yılların Anadolu yakasındaki şirketlerin gözde alanlarının başında gelmektedir. Ataşehir Yeminli Tercüme faaliyetleri bu bölgede modernist yapıya kıymet veren ve iş dünyasında da aynı gelişimci ve yenilikçi şirketlerin tercümede aradığı kalite ve konforu sağlıyoruz.

Ataşehir iş dünyasına dair büyük gökdelenlere sahip olması, beyaz yakalılara konforlu ve elit sosyal yaşam sağlayabiliyor olması ve düzenli sakin ve lokasyonu sayesinde her geçen gün daha fazla şirkete ev sahipliği yapıyor. Ataşehir Yeminli Tercüme özellikle finans sekötürünün lideri olmaya başlayan bu bölgede bankalar, sigorta şirketleri, inşaat şirketleri, danışmanlık ve dış ticaret şirketleri başta olmak üzere özellikle hizmet sektöründe geniş bir müşteri kitlesine kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Ataşehir Yeminli Tercüme tüm tercüme projelerini EN15038 kalite belgesi güvencesi ve gizlilik ilkesine bağlı olarak tüm projelerde sorunsuz, güvenilir ve en uygun fiyatlı hizmet politikasını her geçen gün geliştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak info@okeanostercume.com.tr adresimize mail göndererek ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilir, projelerinizi bize yönlendirerek en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!