Avcılar Yeminli Tercüme

Avcılar Yeminli Tercüme

Avcılar semti, adını özellikle 1970 yılı sonrası avcıların gözde avlanma alanı olmamsı sebebiyle adını gerçekten avlanmak amacıyla bu bölgeye gelen avcılardan almıştır. Semtin tarihi çok eskilere ve hatta İstanbul’un fethine dayansa da Avcılar yerleşim yeri olması ve iş dünyası anlamında gelişmelerini 1970 yılı sonrasında göstermiştir. İş Dünyası insanlarını sahaya inmeye davet eden belediyecilik çalışmaları büyük yankı uyandırmıştır. Kimse işsiz kalmasın sloganıyla hareket etmeyi ilke edinmiş belediye iş dünyasına dair büyük ve dikkat çekici adımlar atmış dikkatleri Avcılar semtine çekmeyi başarmıştır. Avcılar Yeminli Tercüme hizmeti ile iş dünyasına ve Avcılar’a dair geliştirilen bu büyük adımda tüm kobi ve işletmeler ile tüm bireysel ve kurumsal müşteri portföyü ile kaliteli hizmet politikamızı her geçen gün geliştirmekteyiz.

Avcılar semti toplamda 10 mahalleden oluşmakta olup çok sayıda sanayi kuruluşuna bu gölge ev sahipliği yapmaktadır. Yakıt dolum tesisleri, elektrik üreten termik santral ve başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere büyük ve küçük ölçekli 250’den fazla sanayi tesisine yer vermektedir. Tüm bu sanayi gelişmini Avcılar Yeminli Tercüme olarak yakından takip etmekte olup bölge ticaret sahasına tüm tercüme ihtiyaçlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi 300’den fazla profesyonel tercüman ve editör kadrosuna her geçen gün yeni takım arkadaşları eklemektedir. Profesyonel geniş kadrosu ile Avcılar Yeminli Tercüme hizmetlerinde her terminoloji ve her formatta çalışabilirliğini en üst düzeye taşımaktadır. En uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti etik değerler çerçevisnde amaç edinen firmamızdan info@okeanostercume.com.tr mail adresime mail göndererek ya da 0553 910 3132 numaralı whatsapp hattı ya da 02122214521 numaralı sabit hattımızdan fiyat alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!