Azerice Çeviri

Azerice Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Azerice çeviri alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hız, kalite ve uygun fiyat kriterleri kapsamında hizmet vermektedir.

Azerice çeviri, Türkiye Azerbaycan ülkeleri arasında yıllardır sürdürülen yakın ticari ve bireysel ilişkiler çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve başta evlilik ve vatandaşlık işlemleri olmak üzere tüm bireysel ve kurumsal işlemler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Azerice çeviri işlemi çoğunlukla yeminli ya da noter yeminli Azerice çeviri işlemi olarak talep edilmekte ve bu durum müşteri talebi doğrultusunda belirlenmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tekliften teslimata ve tercümeden yerelleştirme hizmetine kadar tüm işleyişini sahip olduğu ve uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında gerçekleştirmektedir. Başarının anahtarının kaliteyi standardize etmek ve müşteri odaklı işleyiş sağlamak olduğunun bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu bilinç çerçevesinde hizmet sağlamakta ve tüm çalışanlarına bu anlayışı benimsetmektedir.

Azerice hem Kiril hem de Latin alfabesi ile yazılmakta olan ve Türkçe’ye çok yakın bir dil olsa da temel farklılıkları bulunmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Azerice çeviri alanında anadil düzeyinde dil bilgisi olan ve belirli alanlarda uzmanlaşmış tercüman ve editör ekibi ile hizmet sağlamaktadır.

Merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, vatandaşlık, ikamet, evlilik, eğitim, ticaret, lojistik, hukuk gibi birçok alanda Azerice çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme sektörünün lider firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi elde ettiğim başarıyı müşteri odaklı yaklaşımına ve kaliteli Azerice çeviri bürosu olarak hizmet vermeye bağlı olduğunun bilincindedir.

Azerice çeviri alanında birçok tercüman ve tercüman adayına staj ve istihdam fırsatı sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda tercüme sektöründe başarılı isimlerin de var olmasına olanak sağlamaktadır.

Azerice çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!