Bağcılar Yeminli Tercüme

Bağcılar Yeminli Tercüme

Eskiden Bakırköy ilçesine bağlı olan semt 1992 yılında ilçe olmuştur. Eski adı yeşilbağ olan ve bağcılıkla uğraşılması ve üzüm bağlarının çok sayıda olması sebebiyle adı buradan gelmekte olan ilçede tarım yerini sanayiye bırakmıştır. 2016 yılında toplam 750.000’den fazla nüfusa ulaşmış ilçede çok Tekstil ana sektör olarak faaliyet göstermektedir. Bağcılar Yeminli Tercüme ilçe nüfusunun ve buna bağlı olarak ticaretin, ihracatın ve iş sahasının gelişmesine tercüme hizmetleriyle de katkı sağlamakta ve bölge iş dünyasının global pazarda yer almasında köprü görevini üstlenmiştir.

Bağcılar sınırları dahilinde İstoç, Oto Center, Tekstilkent, Massit gibi önemli ticaret komplekleri bulunmaktadır. Bankalar, basın medya merkezleri, gıda, metal ve taşımacılık sektörlerinin geniş faaliyetini sürdürdüğü bölgede ticaret her geçen gün büyük gelişim göstermektedir. Ayrıca bölgede metro gibi toplu taşımanın ve E-5 ve TEM Otoyolları ile bağlantılarının olması ilçeye kolay ve hızlı ulaşımın da sağlanmasıyla gelişime katkı sağlamaktadır. Bağcılar Yeminli Tercüme global iş dünyasına ayak uydurmak isteyen ve bunun için yabancı dilde çalışmalarını gerçekleştiren tüm bu şirketlerle profesyonel çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme ilçede dün, bugün ve yarın faaliyet göstermekte olan birçok işletmeye en uygun, dürüst, ilkeli, profesyonel, gizlilik esaslarına bağlı kaliteli hizmet vermektedir. Bağcılar Yeminli Tercümeprojelerinde tüm dillderde ve tıp, teknik, otomotiv, makine, metal, medya, finans başta olmak üzere her terminolojide titizlikle ve müşteri memnuniyetine bağlı çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızdan info@okeanostercume.com.tr mail adresinden, 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı üzerinden ya da 0212 221 45 21 numaralı sabit hattan iletişime geçiip fiyatlarımız ve çalışma şekilimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!