Bahçelievler Yeminli Tercüme

Bahçelievler Yeminli Tercüme

Yerleşim yeri olarak çok eskilere dayanan tarihi olmasına rağmen Bahçelievler ilçesi 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuş ve 1960’lı yıllardan sonra ciddi nüfus artışı yaşanmıştır. Bahçelievler; Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler Yeminli Tercüme faaliyeti Bahçelievlerde 11 mahallede yer alan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine her türlü destek ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

2016 yılı nüfus sayımında nüfusu 590.000’in üzerine çıkan ilçede Türkiye’nin sanayi anlamında ilklerine imza atmış bir ilçedir. Türkiye’nin ilk sanayi sitelerinden Yenibosna Sanayi Sitesi, Türkiye’nin ilk kola fabrikası bulunan Coca-Cola İncirli fabrikası, Ömür Restorant&Yoğurt bugün turistik bir mekan olsa Da o dönemde Kanlıca Yoğurdu ile yarışmaktaydı. Türkiye’nin ilk kuyumculuk merkezi olan kuyumcukent. Bugün bünyesinde vergi daireleri, Avm’ler, birçok holding ve medya şirketi bulunan bu ilçe ticaret ve iş dünyasnda İstanbul nabzını anlık gelişmeleriyle ciddi ölçüde etkilemektedir. Ana arterleri E-5 ve Basın eKpres Yoluna bağlanan ilçede, metro hattı ve rahat toplu taşıma imkanlarıyla ticaretin ve iş dünyasının sıcak gelişimine her daim yakın mesafede konumlanmaktadır. Bahçelievler Yeminli Tercüme iş dünyasında bu denli büyük önem arz eden ilçede faaliyetlerini etkin bir biçimde ve her geçen gün genişleyen müşteri ve çalışan ağıyla sektörde öncü şirketler arasında uzun yıllar önce yerini almış durumdadır.

Okeanos Bahçelievler Yeminli Tercüme bireysel ve kurumsal her bir müşterisine ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşım göstermekte olup profesyonel ve etik hizmetinden ödün vermeden her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Firmamızın info@okeanostercume.com.tr mail adresinden ya da 0553 910 3132 numaralı telefonlarından ya da 02122214521 numaralı sabit hatından tercüme ihtiyaçlarınıza dair bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!