Bakırköy Yeminli Tercüme

Bakırköy Yeminli Tercüme, Bakırköy Tercüme, Bakırköy Çeviri ve Bakırköy Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geçmişten bugüne Bakırköy tercüme ve Bakırköy çeviri hizmetlerinde sektörün öncü markası olmuştur.

İstanbul’da 1926 yılında kurulmuş olan ve bugünkü sınırlarını 1992 yılında almış olan Bakırköy, İstanbul’un en eski ve en köklü ilçelerinden biridir.

Bakırköy ekonomisi genel itibariyle sanayi ve ticarete bağlıdır. Bakırköy sanayisi tam olarak 1950’l yıllardan sonra büyüme yaşamıştır ve İstanbul uluslararası Havalimanı ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yine ilçe sınırları dahilinde yer almaktadır.

Bakırköy’de faaliyet gösteren çok sayıda firmanın özellikle teknik dökümanlar çerçevesine Bakırköy teknik tercüme ve Bakırköy teknik çeviri işlemlerine ihtiyaçları bulunmaktadır. Buna bağlı olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ilçede geniş teknik tercüman ekibi ile hizmet vermektedir. Teknik alanda en az lisans mezunu ve anadil düzeyinde dil yeteneğine sahip ve saha deneyimi olan teknik tercümanları ile çok sayıda başarılı projeye imza atmaktadır. Bakırköy teknik tercüme ve Bakırköy teknik çeviri işlemi yapılırken cümlelerin kısa, anlaşılır ve net olması, kural ve ikazların kesin bir dille ifade edilmesi ve kaynak metin ile hedef metnin birebir örtüşmesi gerekmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi gerekli gördüğü durumlarda teknik projeler öncesi teknik terminoloji sözlüğü oluşturmaktadır. Böylece terim ve terminoloji bütünlüğü sağlanmış olur. Ayrıca Bakırköy teknik tercüme ve Bakırköy teknik çeviri kapsamında katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların ve daha fazlasının işlemleri gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm tercüme hizmetlerinde uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet vermekte ve tekliften teslimata bu prosedürleri uygulamaktadır.

Şirket kuruluşu, anlaşma, ortaklık, dış ticaret, yatırım, evlilik, eğitim, sağlık, erasmus, boşanma, vatandaşlık gibi işlemlerin temelinde hukuk sistemleri ve hukuk evraklarının Bakırköy hukuki tercüme ve Bakırköy hukuki çeviri işlemleri yer almaktadır. Bir hukuk metnini terminolojisini bilmeyen ancak anadilde o dili konuşan biri okuduğunda bile bazen bir şeyleri anlamayabilir bu nedenle tüm Bakırköy hukuki tercüme ve Bakırköy hukuki çeviri evrakları hukuk fakültesi mezunu ve alnında uzmanlaşmış tercüman, editör ve denetmenler tarafından ele alınmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme birey ya da kurum düzeyinde geniş ve deneyimli uzman hukuk tercümanları ile hizmet vermektedir. Bakırköy hukuki tercüme ve Bakırköy hukuki çeviri kapsamında vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların işlemleri yürütülmektedir.

Bazı hukuk dosyaları tercüme sonrasında Bakırköy yeminli tercüme ve Bakırköy yeminli çeviri olarak düzenlenmesi gerekir. Bu işlem birey ya da kurum talebi doğrultusunda gerçekleştirilir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi iş dünyasının nabzını tuttuğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında birçok dilde Bakırköy yeminli tercüme, Bakırköy tercüme, Bakırköy çeviri, Bakırköy acil tercüme, Bakırköy tercüme bürosu ve Bakırköy yeminli tercüman hizmeti sağlamaktadır.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütnamelerin Bakırköy yeminli tercüme ve Bakırköy noter yeminli tercüme işlemleri yapılmaktadır.

Bakırköy yeminli tercüme ya da Bakırköy noter yeminli tercüme olarak düzenlenen evrakların resmiyet kazanmış olması nedeniyle büyük risk ve sorumlulukları bulunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı yaklaşımını koruyarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini doğru tespit etmiş ve bu doğrultuda başarılı hizmet sunmuştur. Ayrıca ilk günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmetini etik değerleri çerçevesinde yürütmüş olan Okeanos bu bakış açısını koruyarak bugün uluslararası pazarda markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!