Bakırköy Yeminli Tercüme

Bakırköy Yeminli Tercüme

Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olmakla birlikte ilk kayıtlarda var olduğu yıllar m.s. 384 yıllarına kadar dayanmaktadır. Bu denli eski köklü bir tarihi olan bu semt 1768 yılı sonrasında İstanbul Atatürk Havalimanını da bünyesine katarak ciddi ölçüde gelişim göstermektedir. Bugün semt bünyesinde çok sayıda iş merkezi ve yerleşim birimi barındırmaktadır. Bakırköy Yeminli Tercüme olarak kobiler, AVM ve havalimanı da dahil birçok işletmeye ev sahipliği yapan ilçenin tüm tercüme ihtiyaçlarında bireysel ve kurumsal tüm müşteri kitlesine yıllardır profesyonel ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına her gün çalışmalarımızı büyük bir ekibe sürdürmekteyiz.

Tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek adına Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yemilni Tercüme olarak bu bölgede de aktif tercüme hizmeti sunmaktayız. Geçmişten günümüze her geçen gün artan müşteri portföyü ve hizmet kalitesi ile etik değerlerinden ödün vermeden her daim her bölgeye ulaşmayı ve çalışmayı amaç edinmiş Bakırköy Yeminli Tercüme yıllardır ilçede başarılı faaliyetini sürdürmektedir. Tüm dosya formatlarında ve birçok sektörde faaliyetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve teknolojiye paralel yolculuğumuz devam etmektedir.

Okeanos Bakırköy Yeminli Tercüme tercüme projelerinde uygun fiyat, kalite, hız, profesyonel ve kolay iletişim gibi kriterlerde aradığınız profesyonelliği deneyimli uzman kadrosu ve sahip olduğu sertifika ve etik ilkeleriyle sizlere sunmaktadır. Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!