Başakşehir Yeminli Tercüme

Başakşehir Yeminli Tercüme

2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe halini almış olan bölge ilk olarak etap etap kurulmuş olsa da sonrasında birleşimi sağlanarak ilçe halini almıştır. 2016 verileri dahilinde yaklaşık 370.000 civarında olan yerleşik nüfustan çok daha fazlasını iş sahası olarak bünyesinde barındırmaktadır. Bugün ilçeye ulaşım İETT ve demiryolu aracılığıyla sağlanmaktadır. Aynı zamanda metro ağı ile aktarmalı ulaşımın söz konusu olduğu ilçenin sadece metro hattı sayesinde ulaşımı bölgeden Kartal’a kadar sadece metro hattını kullanarak sürdürebilmektedir. Bugün ilçenin kuzey bölgesi ormanlarla kaplı iken, kalan bitki örtüsü çalılık ve bozkırlardan oluşmaktadır. Başakşehir Yeminli Tercüme bölgede yoğun çalışma faaliyelerini sürdüren küçük ve büyük ölçekli işletmelerin yurtdışı pazarda yer almasında en büyük destekçisi ve sağlam köprüsü olarak faaliyetlerine bölgede devam etmektedir.

  1. havalimanı, 3. Köprü gibi büyük kamu projelerine yakınlığıyla bilinen ilçenin yıldızı kanal İstanbul projesiyle de anılmaya başlamasıyla parladı. Başakşehir geniş ulaşım imkanları ve bölgede her geçen gün gelişen sanayi ve ticaretin artması ve düzenli yapılaşmaya devam ediyor. Başakşehir Yeminli Tercüme ilçe sınırlarında yer alan birçok işletmeye ve bireysel müşterisine profesyonel hizmet sunmaktadır. Her geçen gün bölge nüfusunun artması ile müşteri kitlesini artıran, her projede kendisine yeni gelişimler ekleyen Başakşehir Yeminli Tercümeen uygun fiyat politikası ve kalite güvencesi ile hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde 300’den fazla profesyonel ve deneyimli tercüman ve editör kadrosu ile en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. info@okeanostercume.com.tr mail adresinden ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattından ya da 0212 221 45 21 numaralı kurumsal hattından fiyat teklifi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!