Bayrampaşa Yeminli Tercüme

Bayrampaşa Yeminli Tercüme

Bugün çağdaş ve modern görünüme sahip olan ilçenin tarihi Osmanlı Döneminde askeri yığınak, karargah olarak kullanımıyla başlamış daha sonrasında bölgeye askeri hastane, kışla ve sığınaklar inşa edilmiştir. Osmanlı Devleti’nin Balkan ülkelerindeki hakimiyetinin sona ermesiyle bölgeye çok sayıda göç almaya başlamıştır. Bölgeye Bulgaristan’dan, Makedonya’dan ve Yugoslavya’dan aldığı göçlerle gelişimi ve bölgenin sosyo kültürel altyapısı oluşmuştur. 1970 yılı öncesi tarıma dayanan ekonomi 1970 yılı sonrasında yerini sanayi ve ticarete bırakmıştır. Başayrampaşa Yeminli Tercüme gün içerisinde 1 milyona yakın insanı ve insan trafiğini ağırlayan bu ilçede faaliyetlerini her geçen gün artırmaktadır.

Bölgede çok sayıda KOBİ bulunmakta ve içerisinde AVM, IKEA, Carrefoursa, Bauhaus gibi dev mağzaların da açılmasıyla hareketliliği her geçen gün artmaktadır. İstanbul büyük otogarının çıkışı Esenler ilçesinden olsa da Bayrampaşa sınırları dahilinde bulunan otogarda yaklaşık 350’den fazla acente ve işletme faaliyet göstermektedir. Bu denli hareketli ve yoğun iş ve insan sirkülasyonu ile bölgenin modern grüntüsünün gelişmesine ve ticaret hayatının her geçen gün büyük hızla canlanmasına ön ayak olmaktadır. Bayrampaşa Yeminli Tercüme canlı ve hareketli yaşam ve iş dünyası içerisinde bölgede tercüme ihtyacı duyan bireysel ve kurumsal müşteri portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir. Müşteri taleplerini en iyi şekilde yanıtlayabilmek adına geniş ve uzman kadrosunu yenilemeye ve sektör liderliğini elinde tutma çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Bayrampaşa Yeminli Tercüme EN15038 kalite sertifikası güvencesiyle kaliteli ve uygun fiyatlarla profesyonel tercüme çalışmalarını başarıyla yürütmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurumsal müşteri temsilcilerine info@okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 4521 nuamaralı telefon hattından ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!