Beşiktaş Yeminli Tercüme

Beşiktaş Yeminli Tercüme, Beşiktaş Tercüme,  Beşiktaş Çeviri ve Beşiktaş Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul’un kozmopolit ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta uluslararası kalite ve profesyonellikle Beşiktaş tercüme ve Beşiktaş çeviri hizmeti sunmaktadır.

Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer ilçeleri ile çevrili olan Beşiktaş İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. 188.793 yerleşik nüfusa sahip olan Beşiktaş gün 24 saat içinde binlerce insanın uğrak yeri olup nüfusunun kat kat fazlasını gün içinde misafir ediyor.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yolu bu ilçeye düşen çok sayıda birey ya da kuruma Beşiktaş tercüme ve Beşiktaş çeviri konusunda hizmet vermektedir. İlçe sınırları içinde yer alan çok sayıda üniversite, iş merkezi, kamu kurumları ve daha fazlasına Beşiktaş yeminli tercüme ve Beşiktaş yeminli çeviri alanında hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, bu tercüme alanında anadil düzeyinde dile hakim olan ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Beşiktaş yeminli tercüman kadrosu sayesinde büyük projelere imza atmaktadır.

8.4 km sahil şeridi olan ve İstanbul’un Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri bağlantı noktaları bulunduran Beşiktaş, gün içinde 2 milyon kişinin geçiş trafiğine sahiptir.

Büyük ve küçük ölçekli işletmeler, yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları ve global bağlamda gündeme sahip çok sayıda Beşiktaş tercüme ve Beşiktaş çeviri projelerinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme çok yönlü çalışmalar yürütmektedir.

İstanbul refah ve yaşanılabilirlik seviyesi olarak A gruba sahip Beşiktaş, özellikle son yıllarda iş ve turizm açısından büyük bir merkez halini alan ilçede çok sayıda otel de bulunmaktadır.

Beşiktaş teknik tercüme ve Beşiktaş teknik çeviri konusunda ilçede yürütülen tüm uluslararası teknik çalışma ve dokümantasyon kapsamında katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporlarının teknik tercüme ve teknik çeviri işlemleri gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme , teknik terminolojiye hakim, cümleleri iyi analiz edebilen ve Beşiktaş teknik tercüme ve Beşiktaş teknik çeviri alanında tam donanımlı tercüman kadrosu ile EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde projelerini gerçekleştirmiştir.

Hukuk, insanlık tarihinden bu yana var olan yazılı ya da sözlü olarak toplumların düzenini sağlayan sistemin temel taşı olmuştur. Beşiktaş hukuki tercüme ve Beşiktaş hukuki çeviri yapan tercümanların hukuk fakültesi mezunu, terminoloji, terim ve sistemlere hakim olması ayrıca tercüme yaptığı dillerin sahip olduğu değişik ya da benzer hukuk sistemlerindeki terminolojik farkları iyi bilmelidir.

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların Beşiktaş hukuki tercüme ve Beşiktaş hukuki çeviri işlemleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde bu donanıma sahip tercüman, denetmen, editör kadrosu tarafından gerçekleşmektedir.

Hukuk evraklarından bazıları birey ya da kurum talebi doğrultusunda Beşiktaş yeminli tercüme ve Beşiktaş yeminli çeviri olarak hazırlanmaktadır.

Beşiktaş yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılan evraka ıslak imza ve kaşe yaparak tercüme evrakına resmiyet kazandırır ve Beşiktaş yeminli tercüme, Beşiktaş yeminli çeviri, Beşiktaş yeminli tercüman ve Beşiktaş tercüman işlemini gerçekleştirir.

Beşiktaş yeminli tercüme ve Beşiktaş yeminli çeviri daha çok vize, ikamet, vatandaşlık, mahkeme işlemleri, adliye işlemleri, noterlik işlemleri, şirket işlemleri kapsamında talep edilir. Ayrıca Beşiktaş ilçesinde hizmet sektöründe global faaliyet gösteren çok sayıda firmanın Beşiktaş yeminli tercüme ve Beşiktaş yeminli çeviri işlemi ihtiyacı doğar.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Beşiktaş yeminli tercüme ve Beşiktaş noter onaylı tercüme konusunda nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların işlemlerini yerine getirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi tüm Beşiktaş noter onaylı tercüme ve Beşiktaş noter onaylı çeviri hizmetini son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde tüm ilişkilerini güven üzerine inşa ederek yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmetini etik değerleri ile birleştirerek hizmet sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektör nabzını tutmaya devam etmektedir.

Beşiktaş Yeminli Tercüme, Beşiktaş Tercüme,  Beşiktaş Çeviri ve Beşiktaş Acil Tercüme Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!