Beşiktaş Yeminli Tercüme

Beşiktaş Yeminli Tercüme

İstanbul denildiğinde akla ilk gelen ilçelerden biri olan Beşiktaş şehrin güzide ilçelerinden biri olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyeceğe benziyor. Beşiktaş 1930 yılında Beyoğlu’ndan ayrılarak ilçe olmuştur. Saray ve yalılara ev sahipliği yapan ilçe Osmanlı Hanedanının önce Dolmabahçe sonrasına Yıldız Sarayına taşınması için yerleşim yeri olarak önemi artmış. Saray hanedanının ilçede yalılar inşa ettirmesi ve bölgeye yerleşmesiyle ilçe trafiği hareketlenmiştir. Beşiktaş 1980’ler sonrası ciddi iş merkezi haline dönüşmüş ve ispata ihtiyaç duymayan ulaşım kolaylığıyla büyük kurum ve kuruluşlara ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Beşiktaş’ta bulunan İstanbul geneliyle ilgili önemli kamu kuruluşları olarak; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğü, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı, İstanbul Merkez Komutanlığı, TRT İstanbul Televizyonu, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Gayrettepe Ek Hizmet Binası yer almaktadır. Beşiktaş Yeminli Tercüme başta kamu kurumları olmak üzere ilçede sayısız bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük yapılarından biri olan İş Kuleleri bu ilçede yer almakta olup finans sektörünün öncüsü olan Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Yapıkredi Bankası, Akbank ve Fibabank’ın Genel Müdürlükleri yine ilçe sınırları içinde yer almaktadır. Üniversiteler, iş merkezleri, beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarıyla gece ve gündüz yoğun ve hareketli iş ve insan trafiğini bünyesinde barındırmaktadır. Beşiktaş Yeminli Tercüme kamu kurumları, üniversiteler ve sektör liderlerine birinci sınıf kalitede hizmet sunmakta olup geniş müşteri kitlesinin tercüme ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Okeanos Beşiktaş Yeminli Tercüme bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin çeviri ihtiyaçlarını profesyonel ve etik vizyona sahip geniş tercüman ve editör kadrosuyla en uygun fiyata ve kalitesinden ödün vermeden sürdüren firmamızdn info@okeanostercume.com.tr mail ve telefonlarından ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!