Beylikdüzü Yeminli Tercüme

Beylikdüzü Yeminli Tercüme

Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden biridir. Beylikdüzü’nün yerleşim tarihi m.ö. 7 yya kadar dayanmakta olup Helenler tarafından yerleşimin başladığı varsayılmaktadır. Cumhuriyet öncesi döndemdeki adı bahçe anlamına gelen “Garden” sonrasında kavak ağaçlarının çok olması sebebiyle “Kavaklı” adı verilen ilçe bugün düzenli şehirciliği ve yeşil alanların özellikle korunmaya çalışılmasıyla bir Avrupa yerleşim yeri edasındadır. Beylikdüzü ekonomisi genellikle sanayi ve ticarete dayalıdır. Beylikdüzü Yeminli Tercüme ticaretin yoğun yaşandığı bu bölgede hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Beylikdüzü Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olan Ambarlı Limanına ev sahipliği yapmaktadır. Ambarlı Limanı dünyanın en büyük 50 limanı arasında yer almaktadır. Limanın doğusunda Yakıt Dolum ve Dağıtım Tesisleri, Termik Santral ve yanında West İstanbul Marina ve Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi altında bulunan Birlik Sanayi Sitesi, Bakırcılar Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi, Beysan Sanayi Sitesi bulunkata olup yoğun ticaret ve ekonomik akış yaşanmaktadır. Sanayinin yanı sıra bölgede zirai anlamda arıcılık ve balıkçılık önemli bir geçim kaynağı olmaktadır. Çok çeşitli faaliyet alanlarına sahip ticaret ve sanayi dünyasına Beylikdüzü Yeminli Tercüme profesyonel ekibiyle her terminolojide ve tüm tercüme ihtiyaçlarına anlık çözüm ortaklığı yapabilmektedir.

Okeanos Beylikdüzü Yeminli Tercüme geniş tercüman ve editör kadrosunu etik değerleri ve sorumluluk bilincinde  müşteri odaklı çalışma stratejisiyle yönlendirip bölge tercüme hizmetlerinde öncülük etmektedir. En uygun fiyat politikasına müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteyi de eklemiş ve bu başarısından ödün vermeden yıllardır çalışmalarını kalite sertifikalarıyla da taçlandırarak devam etmektedir. Okeanos uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinden info@okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefondan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı üzerinden teklif isteyebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!