Bulgarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

Komşuluk ilişkilerimizin geçmişten günümüze dostane bir şekilde devam ettiği Bulgaristan ile sahip olduğumuz ticari, siyasi, ekonomik, hukuki ilişkiler bağlamında Bulgarca tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yıllık bilançolar, ticari yazışmalar, poliçeler, faturalar, hesap ekstresi, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, kapasite raporu, vergi levhası, SGK hizmet dökümü, ihaleler, akreditif, gelir tablosu gibi belgeler ticari ilişkiler bağlamında Bulgarca tercümesine ihtiyaç duyulan belgeler arasındadır.

Mahkeme kararları, toplantı tutanakları, sözleşmeler, tüzük ve genelgeler gibi belgelerin hukuki terminolojide Bulgarca tercümesi talep edilmektedir.

Kullanım kılavuzu, broşür, el kitapçığı, katalog gibi belgeler mühendislik alanında Bulgarca tercümesine ihtiyaç duyulan belgelerdir.

Türkiye ile Bulgaristan’da yer alan üniversiteler arasında karşılıklı öğrenci değişim programları dahilinde diploma, trankript gibi belgelerin, evlilik işlemleri için bekarlık belgesi, doğum belgesi, boşanma belgesi gibi belgelerin, vatandaşlık işlemleri için kimlik, nüfus kayıt örneği, aile cüzdanı gibi belgelerin Bulgarca yeminli tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bulgarca yeminli tercüme işlemi esnasında dikkat edilmesi gereken kritik noktalar vardır. Buna göre

  • Bulgarca tercüme belirli bir uzmanlık alanına sahip ve deneyimli Bulgarca yeminli tercüman kadrosu aracılığıyla gerçekleştirilmeli,
  • Tercüme işlemi esnasında en ufak bir harf veya rakam hatasından kaçınılmalı,
  • Tercüme işlemi gerçekleştirilen belge kontrolörler ve editörler aracılığıyla bir kez daha gözden geçirilmeli, kontrolü sağlanmalıdır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Bulgarca tercüme, Bulgarca yeminli tercüme, Bulgarca yeminli tercüman talepleriniz için uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektedir.

Tekliften teslimat aşamasına kadar Avrupa Birliği tarafından kabul edilen tek dil standardı olan EN15038 Hizmet Kalite Standartlarının uygulandığı Bulgarca tercüme projeleriniz için en profesyonel Bulgarca yeminli tercüman kadromuz atanmakta, çevirileriniz bunun doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Bulgarca tercüme, Bulgarca yeminli tercüme, Bulgarca yeminli tercüman hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!