Bulgarca

Bulgarca

Bulgarca tercüme sektöründe en çok talep edilen ve özellikle vatandaşlık, ikamet, evlilik, eğitim gibi alanlarda bireysel evrakların sıkça çeviri ve tercüme işleminin yapıldığı dildir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, edindiği uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde Bulgarca dilinde yapılan tercüme ve çeviri işlemlerinde kaliteli hizmet sunmakta ve bu anlamda bünyesinde çok sayıda tercüman ve editör bulundurmaktadır.

Bulgarca Kiril alfabesi ile yazılan ve Türkçe ile yapısal olarak çok da örtüşmemesi sebebi ile zorlukları olan bir dil olup Türkiye’de yaşayan Bulgar ve Bulgaristan’da yaşayan Türk nüfusunun yoğunluk sayısı göz önünde bulundurulduğunda oldukça sık rastlanılan bir dildir.

Bireysel hizmetin dışında Türkiye’nin Bulgaristan’a yaptığı yatırımlar ve Türkiye Bulgaristan arasında gerçekleşen ticari ilişkilere istinaden Bulgarca tercüme ve çeviri talebi bireysel ve kurumsal anlamda yoğun olarak gerçekleşmektedir. Teknik, ticari, tıbbi, hukuki ve daha birçok terminolojide ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve o ülkede yaşamış tercümanlar tarafından Bulgarca tercüme ve çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, son teknolojiye hakim olan müşteri paneli sayesinde tercüme sektörü müşterilerinin en çok yaşadığı sorun olan belirsizlik ve güveni ortadan kaldırmaktadır. Liderlik basamaklarını her geçen gün tek tek tırmanan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Bulgarca tercüme alanındaki başarıyı ise başarılı, özverili, deneyimli bir ekiple sağlamaktadır. Bulgarca yeminli tercüme ve Bulgarca noter yeminli tercüme konusunda Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile hizmet sağlamaktadır.

Merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutan ve bu anlamda birçok başarılı projeye imza atan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bugün sektörün öncülerinden biri olup Bulgarca alanında çok sayıda tercüman ve tercüman adayına istihdam sağlamaktadır.

Bulgarca tercüme ve çeviri alanında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!