Bütün Dillerde Çeviri

Bütün Dillerde Çeviri

Globalleşen dünyada bütün dillerde çeviri işlemi artık eskisine nazaran daha kolay ve daha hızlı şekilde gerçekleştirilmekte ve çok farklı dil çiftleri arasında çeviri işlemi yapılmaktadır.

Tercüme şirketleri işleyişlerinde bir ya da birkaç dile yer vermektedir. Ya da birçoğunda bütün dillerde çeviri işlemi yer alırken bunu gerçekleştirebilen profesyonel tercüme şirketi sayısı oldukça az olarak görülmektedir. İletişim ve teknolojinin gelişim hızı artık insanlığın çok ötesinde olması nedeniyle dünyanın her yerinden herhangi bir sebeple insanlar iletişim kurmak çabasında.

Tercüme ve çeviri işleminin kuralları bütün dillerde çeviri yaparken de geçerlidir. Bütün dillerde çeviriler doğru ve zamanında teslim edilmelidir. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Bütün dillerde çeviri yaparken müşteri odaklı yaklaşım ve etik yaklaşım önemlidir. Müşteri ile iletişim dahilinde kurumsal bir yaklaşım ile hizmet sağlanmalıdır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme bütün dillerde çeviri hizmeti sağlayan bir şirkettir. Uzman ve deneyimli dünyanın dört bir yanından oluşturduğu geniş tercüman, editör ve kontrolör kadrosu ile yıllardır profesyonel tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Bütün dillerde çeviri hizmeti sağlayabilmenin sorumluluk ve bilincini taşıyan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm çalışmalarını EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış uluslar arası geçerliliği olan kalite standartlarıdır. Doğru koordinasyon ve planlama ile hız, uygun fiyat ve kalite kriterlerini bütün dillerde çeviri yaparken sağlaya bilen Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurt içi ve yurt dışında çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış sektör lideri bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bu yana son teknoloji ile yılların deneyim ve tecrübesini aynı potada birleştirerek hizmet sağlayan Okeanos yenilikçi ve köklü bir imaja sahiptir. Kurumsal müşteri paneli sayesinde bütün dillerde çeviri yaparken şeffaflık ve güveni de müşterilerine verebilmektedir. Tüm dil ve terminolojide başarılı çalışmalar yürüten Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme dünyanın merkezi İstanbul Şişli’de bütün dillerde çeviri hizmetini müşteri memnuniyet garantisi ile sağlamıştır.

Bütün dillerde çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!