Çağlayan Çeviri

Çağlayan Çeviri

İstanbul’un en yoğun ve iş dünyasının en hareketli yaşandığı ve adalet sarayının da yer aldığı Çağlayan genelinde yapılan çağlayan çeviri ve tercüme işlemleri için yazılı ve sözlü hizmet sağlanmaktadır. Kağıthane ilçesine bağlı olan Çağlayan, Şişli ve Mecidiyeköy ile yakınlığı da göz önünde bulundurulduğunda İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biridir. İş dünyası, adliye, Kobiler de dahil yoğun çağlayan çeviri ş hacmine sahip bölgede adliyede sözlü yeminli tercüme ya da mahkeme evrakları başta olmak üzere çağlayan çeviri olarak teknik dokümanlar, şirket evrakları, cihaz ve ekipmanların kitapçık ve kullanım kılavuzları gibi birçok evrakın çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çağlayan çeviri olarak İstanbul Şişli’de Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet vermektedir. Geniş yeminli tercüman ve editör kadrosu ile birçok dil çiftinde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bir tercüme ofisinden beklenilenden çok daha fazlasını sunmaktadır. Hizmet verdiği Perpa Ticaret Merkezi’nde iş dünyasının ve sektörel gelişimlerin nabzını tutan çağlayan çeviri bireysel ve kurumsal müşterilerine anlık çözümler sunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyat ve hız ile birlikte sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çözümler sunmaktadır.

Hukuk terminolojisinin başlı başına bir uzmanlık alanı olduğunun bilincinde olan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çağlayan çeviri mahkeme evrakları ve hukuki tercüme alanında ilgili üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun ve anadil düzeyinde dil bilgisine sahip bir kadro ile hizmet sağlamaktadır. Hukuki tercüme dosyaları teknik dosyalar gibi birebir çeviri yapılmaz ve daha ağır bir dili olması sebebiyle büyük dikkat ve hassasiyet gerektirmektedir. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri konusunda detaylı çalışmalar yaparak EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da hazırlanan ve tüm dünyada geçerliliği olan standartlardır.

Çeviri çağlayan hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!