Çeviri İlanları

Çeviri İlanları

Geniş bir çalışma ve iş imkanına sahip tercüme sektöründe çeviri ilanları farklı firmalar ve farklı standartlarda yayınlanmaktadır. Çevirmen arayan siteler ya da çeviri ilanları olarak araştırıldığında hastaneler, yayınevleri, tercüme şirketleri, dış ticaret firmaları ve çok daha fazlasının ilanları görülmektedir.

Çevirmenler freelance çevirmen ya da tam zamanlı çevirmen olarak iki farklı çalışma şekline sahiptirler. Freelance çevirmen başvuru yapan tercümanlar proje bazlı olarak ofis ortamına ya da mesai saatine bağlı kalmadan çalışırlar ve ücretlendirme proje üzerinden gerçekleşmektedir. İster online tercümanlık başvurusu olarak ister doğrudan başvuru ile uygun pozisyonlarda görev alma talebinde bulunabilirler.

Hemen her çevirmenin hayallerinden biridir kitap çevirisi yapmak ve bu sebeple çok sayıda çevirmen arayan yayınevleri arayışı mevcuttur. Dilimize çok sayıda kitap çevirisi olduğu göz önünde bulundurulduğunda çok geniş bir tercüman sayısına sahip olan kitap çevirmenliği tamamen başlı başına özel bir alandır.

Çeşitli iş ilanları sitelerinde bulunabileceği gibi tercüme şirketlerinin kendi web siteleri üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme her dilde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sağlaması ve yoğun iş sirkülasyonu sebebi ile geniş bir tercüman kadrosuna sahiptir. Freelance ve tam zamanlı çalışma kadrolarını bünyesinde bulunduran Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman seçimlerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında yapmaktadır. Çeviri ilanları konusunda çeşitli kriterleri ve bu kriterlerin bağlı olduğu çalışma sistemi bulunan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu konuda sektörün lider markaları arasında yer almaktadır.

Çeşitli sosyal ağlarda, çeviri ilanları sitelerinde, genel iş ilanları sitelerinde ve tercüme şirketlerinin kendi web sitelerinde yayınlanmaktadır. Nitelikli çalışma ekibini genişleten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana çeviri hizmetinde uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada bulundurmuş ve etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalar yürütmüştür. Bu vizyonu tüm çalışanlarına da aktarabilmiştir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!