Çeviri İngilizce Türkçe

Çeviri İngilizce Türkçe

Dünyanın en çok talep edilen yabancı dili olan ve tüm dünyada ilk tercih edilen çeviri ingilizce türkçe projelerinde ikamet, vatandaşlık, nüfus, eğitim, dış ticaret, sağlık turizm gibi işlemlerde ehliyet, pasaport, mahkeme kararı, uygunluk belgesi ve çok daha fazla evrakta işlem yapılmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana çeviri ingilizce türkçe projelerinde uzman ve deneyimli kadro ile hizmet sağlamaktadır.

Çeviri ingilizce türkçe projeleri gerçekleştirilirken deneyimli bir ekibin görev alması, hedef ve kaynak dilin doğru tespiti, terminolojinin doğru çevirisi ve kullanılması, dosya formatına en yakın düzenleme ile teslimat yapılması gerekmektedir. Tüm çeviri ingilizce türkçe projeleri EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında gerçekleştirilmekte ve bu kalite standartlarını tekliften teslimata işlem yaparak çeviri kalitesinde istikrar sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları uluslar arası geçerliği olan ve Avrupa’da tercüme sektörü için hazırlanan standartlar olup uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Tüm dünyada kabul gören ve detaylı süreç çalışmasını sağlayan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin tüm çeviri ingilizce türkçe sürecinde gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımını sürdürmekte ve tüm çeviri ingilizce türkçe projelerinde teknik altyapı ve donanımla hizmet sağlamaktadır. Çeviri ingilizce türkçe projelerini son teknolojiye sahip müşteri paneli üzerinden yürüten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün lider markaları arasında yer almaktadır. İstanbul’un merkezi Şişli’de yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün lideri olarak yurt içi ve yurt dışında çeviri ingilizce türkçe alanında tüm dokümanlarda online, yeminli ve noter yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Uygun fiyat, kalite ve hız kriterlerini tüm çeviri ingilizce türkçe projelerinde ve diğer tüm projelerinde bir araya getiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ilk günden bu yana değerlerini korumuş ve bu bakış açısını tüm çalışanlarına da aktarabilmiştir.

Çeviri ingilizce Türkçe hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!