Çevirmen Aranıyor

Çevirmen Aranıyor

Çevirmen aranıyor ilanını birçok sitede ya da iş arama portallarında çeşitli birbirinden tamamen bağımsız sektörlere dair firmalara ait ilanları görebilirsiniz.

Çevirmenlik bölümü mezunları ya da çevirmen adaylarının internette çalışma hayatlarına dair planlamalar yaparken çevirmen aranıyor ilanlarına göz atarlar.

Çevirmenlik mesleği geniş bir çalışma alanına sahip bir meslek olmakla birlikte çevirmenlerin büyük çoğunluğu kariyer yaşamlarının bir bölümünde edebiyatla ilgili planlamalar ve çalışmalar yapmaktadırlar.

Yayınevi çevirmen aranıyor ilanları birçok tercümana ilham olmaktadır. Meslekleri gereği okumak ve edebiyatla yakından ilgili olan çevirmenlerin en büyük hayallerinden biri de kitap çevirmenliğidir. Kitap çevirmeni aranıyor ilanı da keza aynı düzeyde etki yaratmaktadır. Heyecan uyandırması ile birlikte kitap çevirmenliği aynı zamanda çok zor ve ciddi düzeyde profesyonellik ve en çok kitap okunması gereken bir meslek alanıdır.

Edebi çevirmen aranıyor ilanlarını yayınevlerinin kendi web sitelerinde de bulmak mümkündür.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman adaylarına, öğrencilere, genç tercümanlara staj ve çalışma imkanı sunarak gelişim sürecinde büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Bunun dışında dış ticaret firmalarının çevirmen aranıyor ilanına başvuruda bulunduğunuzda bir dış ticaret uzmanı olmakla ilgili kariyer öngörüsünde bulunulabilir.

Özellikle son zamanlarda hastanelerde ya da hastanelerin web sitelerinde ya da iş ilanları web sitelerinde hastanede çevirmen aranıyor ilanlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Eğitim aldığınız dil, kendinizi geliştirdiğiniz alan ve daha fazlasına bağlı olarak kariyer planlaması yapabilirsiniz. Eğer kendinizi ne kadar donanımlı olarak geliştirirseniz her türlü çevirmen aranıyor ilanına başvurabilme olasılığınız artacaktır.

Okeanos Uluslar arası çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm çeviri prosesini ve tercüme ekibini oluştururken uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sürdürmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm ekibine de aktardığı etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını ilk günden bu yana devam ettirmektedir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize Freelance ve Full Time tercümanlık pozisyonuna başvuru yapmak için aşağıdaki link ile ilgili sayfadan cv nizi kolaylıkla iletebilirsiniz: 

https://www.okeanostercume.com.tr/sayfalar/cv-gonderme/25

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!