Çince Çeviri

Çince Çeviri

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan ve dünya ticaretinin ilk adresi olan Çin ile arasındaki dil sorununu ortadan kaldırmakta Çince Çeviri konusunda marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Çince çeviri yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu bağlamda Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel, deneyimli ve Türkçe Çince çeviri anlamında markalaşmış isimlerle birlikte hizmet vermektedir.

Çince çeviri, İngilizce ve Türkçe başta olmak üzere Latin alfabesi ile yazılan tüm dillerden ayrı ve uzak bir dil yapısına sahiptir. Bu nedenle Çince çeviri yapılan her iki yöndeki dilde de anadil düzeyinde dil bilgisine sahip uzman ve deneyim sahibi bir ekip ile hizmet verilmelidir.

Çince çeviri hususunda en çok dikkat çeken nokta Türkçe’den Çince’ye çevrilen bir dosyada karakter sayısının ortalama 1/5 oranında azalmasıdır. Süre hakkındaki planlama ve çeviri ücreti hesaplama işlemi de bu fark göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Türkçe Çince çeviri konusunda uluslar arası kalite standartları çerçevesinde dünyanın dört bir yanına hizmet sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme, bu anlamda sektörün lider markası haline gelmiş ve tercüme sektörünün aranılan markası olmuştur.

Tekliften teslimata tüm çalışmalarında EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarına uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Çince dünyanın en köklü ve incelikli dillerinden biridir. Dünyanın özellikle ticaret ve üretim bandının ana arterlerinden biri haline gelmiş olan Çin, birçok elektronik ya da teknik ürünün üretim hattı ve dış ticaretin en zorlu en yoğun yaşandığı ülkelerden biridir. Bu nedenle günlük hayatımızda yer alan birçok materyalin bu ülke menşeili olduğu göz önünde bulundurulursa Çince çeviri hacmi ve iş sirkülasyonu ölçülebilir.

Bu nedenle geniş ve donanımlı, teknik alanda başarılı bir ekiple yol alınması gerektiğinin bilincinde olan Okeanos bu anlamda tüm altyapı çalışmalarını oluşturarak yola çıkmıştır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu sektörde geçirdiği her bir gün kalite, uygun fiyat ve istikrarı tüm projelerinde ortaya koyabilmektedir.

Teknoloji diyarı olan Çin ile yürütülen her bir proje, ihale, bireysel ya da kurumsal işlemlerde müşteri ihtiyaç ve taleplerini öngörebilen Okeanos kaliteyi güvence altına almaktadır.

Çince çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!