Cumartesi Açık Fransızca Tercüme

Cumartesi Açık Fransızca Tercüme

Hafta sonuna kalan ya da ortaya çıkan cumartesi açık fransızca tercüme işlemleri için Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet sağlamaktadır.

Fransa Türklerin en çok göç ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle çok sayıda vize, ikamet, vatandaşlık, ticaret, lojistik, şirket kuruluşu gibi işlemler için Fransızca tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir. Cumartesi açık fransızca tercüme şirketi Fransızca yeminli tercüme ya da Fransızca tercüme olarak hizmet sağlamaktadır.  Teknik ekipmanların kullanım kılavuzu, katalog, CE belgesi, TÜV sertifikası, ISO belgeleri, TSE belgeleri, teknik faaliyet belgeleri gibi evrakların işlemleri yapılmaktadır. Fransızca teknik tercüme işlemi yapılırken birebir tercüme işlemi uygulanır. Teknik terminoloji sözlüğü çıkarılmalıdır. Acil basımı yapılarak yurt dışına çıkarılması gereken teknik cihaz ve ekipmanların katalog gibi teknik dokümanlarının cumartesi açık fransızca tercüme işlemi yapılmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi fransızca tercüme bürosu olarak yıllardır İstanbul Şişli’de yurtiçi ve yurt dışında EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış ve uluslar arası geçerliliği bulunan standartlardır. Cumartesi açık fransızca tercüme şirketi olarak faaliyet gösteren Okeanos tüm tercüman kadrosunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine göre kurduğu gibi türkçe çeviri ve diğer tüm dillerde de çeviri prosesinde aynı kalite standartlarına göre işlem yapmaktadır. Noterlerin de artık cumartesi günü işlem yapması ile cumartesi açık Fransızca tercüme şirketi olarak cumartesi günleri de noter yeminli Fransızca tercüme alanında da hizmet sağlamaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile ve Fransızca yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi cumartesi açık fransızca tercüme şirketi olarak müşteri odaklı yaklaşımı ile tüm dil çiftinde olduğu gibi Fransızca tercüme alanında yurtiçi ve yurt dışında sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

Cumartesi açık fransızca tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!