Cumartesi Açık Rusça Tercüme

Cumartesi Açık Rusça Tercüme

Vize, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, ortaklık, eğitim gibi konulara istinaden cumartesi açık rusça tercüme şirketi arayışına son vermek adına Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul Şişli’de faaliyet göstermektedir. Rusya Türkiye’nin en yakın ithalat ve ihracat ortaklarından biri olmakla birlikte son yıllarda özellikle iki ülke arasında bireysel geçişler yoğun yaşanmakta olup bu konuda da yoğun Rusça tercüme ve çeviri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Rusça tercüme özellikle teknik cihaz, ekipman, elektronikler ile ilgili ÇED raporları, teknik şartname, ar-ge raporları, teknik faaliyet raporları, kullanım kılavuzları, TÜV sertifikası gibi evraklarda gerçekleştirilmektedir. Cumartesi açık rusça tercüme şirketi uzman ve deneyimli Rusça tercüman kadrosu ile dünya standartları kalitesiyle hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Türkçe İngilizce çeviri, çeviri İngilizce ve Türkçe çeviri alanlarında EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında cumartesi günleri de dahil hizmet sağlamaktadır. Son teknolojiye hakim altyapısı ve müşteri paneli sayesinde müşterilerine şeffaflık ve güveni sağlamaktadır.

Cumartesi günleri noterlerin de çalışması ile birlikte cumartesi açık rusça tercüme şirketi arayışına standart tercüme hizmetinin yanı sıra yeminli ve noter yeminli tercüme olarak da hizmet veren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile tasdik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Rusça tercüme yapılırken özellikle tasdik gerektiren bireysel ya da kimlik evraklarında Kiril alfabesi ile Türkçe arasında oluşan farklılıktan dolayı özel isimlerin doğru yazılıp yazılmadığı detaylı kontrol edilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca tüm dil çiftinde olduğu gibi Rusça tercüme alanında da uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Cumartesi açık Rusça tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeansotercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!