Cumartesi Günü Tercüme İhtiyaçlarınız İçin…

Cumartesi Günü Tercüme İhtiyaçlarınız İçin…
Hemen her sektörde olduğu gibi tercüme sektöründe de bazen son anda ortaya çıkan projeler olur ya da bazı işler son ana kalır. İşte bu gibi durumlarda özellikle hafta sonu faaliyet gösteren firmaların cumartesi günü çalışan tercüme şirketlerine ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu durumun bilincinde olan Perpa Yeminli Tercüme şirketi müşterilerine cumartesi günü tercüme ve çeviri hizmeti sunmaktadır. 
Kurulduğu günden bu yana Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutan ve buna bağlı olarak çalışmalarını geliştiren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün başarılı firmaları arasında zirveye tırmanmayı sürdürüyor. 
Perpa Yeminli Tercüme, son anda gerçekleşmesi gereken ihale dosyaları, erasmus ya da vize evrakları, gümrük evrakları, MSDS ve SDS Güvenlik Bilgi Formları ve daha birçok konuda cumartesi günü acil tercüme ve acil çeviri hizmeti sunmaktadır. 
Aranılan Tercüme Kalitesi Cumartesi Günü Perpa Ticaret Merkezi’nde
Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana sahip olduğu tercüme ve çeviri kalitesini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları ile ortaya koymaktadır. 
EN 15038 Hizmet Kalite Standartları, genel geçer değil tercüme sektörüne özgü düzenlenmiş standartlar olup uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çatısı altında yürütülen tüm tercüme ve çeviri projelerinde olduğu gibi cumartesi günü tercüme ve çeviri hizmetleri de yine aynı kalite standartları kapsamında tekliften teslimata ilerlemektedir. 
Müşteri Gizliliğinde Okeanos Tercüme Hassasiyeti
Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme, müşteri gizliliğine büyük ölçüde önem vermektedir. Bu bağlamda kurumsal müşterileri ile Gizlilik Sözleşmesi düzenler ve gerekliliklerini yerine getirerek üçüncü kişilerle bilgi ve belge paylaşımından kaçınmaktadır. 
Cumartesi Günü Yeminli Tercüme Hizmeti
Perpa Yeminli Tercüme, acil ya da hafta sonu düzenlenmesi gereken yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri bulunan herkese cumartesi günü yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetini alanında uzman ekibi ile sürdürmektedir. 
Cumartesi Günü Tercüme Hizmetinde Çoklu Kontrol Sistemi
Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bugünkü başarısını büyük bir titizlikle oluşturduğu tercüman, editör, kontrolör, denetmenlerden oluşan deneyimli ve uzman ekibi ile sağlayarak her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır. 
Cumartesi günü tercüme ve çeviri projelerinin tamamında tercüme ve çeviri sonrası ikili ya da üçlü kontrol sisteminden geçirerek müşterilerine ulaştırmaktadır. 

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdürmüş uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterleri ile birlikte harmanlayarak tercüme ve çeviri hizmeti sunmuştur. 
Cumartesi günü tercüme, çeviri, Perpa yeminli tercüme ve Şişli yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!