En İyi Tercüme Büroları

En İyi Tercüme Büroları

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yıllardır sağladığı profesyonel hizmet ve geniş uzman kadrosu ile en iyi tercüme büroları arasında il sıralarda yer almaktadır.

Tercüme ve çeviri hizmeti sadece bir dilden başka bir dile veri aktarımı değildir. Müşteri ilişkileri ve sağlıklı iletişim, profesyonel ve kurumsal bir kadro, iyi bir koordinasyon, kaliteli çeviri ve uygun fiyatlar sayılabilecek temel kriterlerdir.

Tüm bunların yanı sıra detaylı ve dikkat gerektiren her bir projenin ayrı bir süreç olduğu tercüme sektöründe stabiliteyi sağlamak ve kurumsal bir şirket olarak ayakta kalmanın en önemli kuralı vizyon sahibi olabilmektir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ekibi ile bu yolculuğa çıkarken ilk belirlenen şirket politikasının yanı sıra vizyon ve misyonudur. Yıllardır edinilen tecrübe, bilgi birikimi ve deneyim kazanan ve vizyon ve misyonu doğrultusunda gitmekten bir kez bile ödün vermeyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda Türkiye sınırları içerisinde sektörün liderleri arasındadır.

Başarının tesadüf olmadığının bilincinde olan ve başarısını sınırlar ötesine her geçen gün yaymaktan ödün vermeyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi edindiği başarıyı tüm ekibiyle ve edindiği deneyimleri tüm müşterileriyle paylaşmaktadır.

En iyi tercüme büroları arasında yer almanın ilk ve en öncelikli olarak etik değerlere ve ilkelere bağlı olmanın bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin tercüman, stajyer ve koordinasyon kadrosu dahi her bir çalışanı bu inanç ve büyük özveri ile yoluna devam etmektedir.

Bugün yeminli tercüme bürosu olarak Perpa Ticaret Merkezi sınırları içerisinde çeviri hizmeti sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kalitesini almaya hak kazandığı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları rehberliğinde ortaya koymaktadır.

Teknolojik yazılım ve uygulamaları ve üstün stratejik planlamaları sayesinde kalitede istikrar, güven ve şeffaflık sağlamış bir firmadır. Aynı zamanda müşteri odaklı yaklaşımları ve üstün hizmet performansı ve müşteri memnuniyeti ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sentezleyerek hizmet sunmaktadır.

Yeminli tercüme bürosu olarak geniş tercüman kadrosu ve yılların deneyimi ile anlık çözümler üreten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sağladığı başarıyı istikrarlı bir şekilde sürdürerek en iyi tercüme büroları listesinde bulunan üst sıralardaki yerini korumaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!