Esenler Yeminli Tercüme

Esenler Yeminli Tercüme

Esenler ilçesi Litros (Esenler) ve Avas (Atışalanı) adlarıyla kurulan iki köyden oluşmuş olup ve Bizans döneminde Rumlara ev sahipliği yapmıştır. Esenler bugün 18 mahalleden oluşmakta ve çoğunlukla yerleşim amaçlı kullanılmaktadır. Esenler Yeminli Tercüme ilçede bireysel ve kurumsal hizmetlerini müşterilerinin bakış açısına paralel bir şekilde yürütmektedir.

Giyimkent ve Tekstilkent ilçenin en büyük iki ticaret merkezidir. Dünya çapında bir outlet pazarı olmaya çalışan sektörde Esenler Yeminli Tercüme de en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden müşterilerinin dünya pazarına açılma yolculuğuna eşlik etmektedir. Esenler, dev kentsel dönüşüm projesi ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamış, büyük yatırımlara ve bölgede hareketliliğin artması yolu açılmıştır. İstanbul’un ilk otogarı olan Esenler Otogarı 350’den fazla işletmeye sahip olup gün içerisinde milyonlarca insanın uğrak yeridir. Ticaretin ve tüketimin AVM’ler sayesinde de hızlı yaşandığı bölgede bireysel ve kurumsal yoğun tercüme taleplerinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi öncü firma özelliğini korumaya ve güncellemeye devame etmektedir.

Okeanos Tercüme her alanda bireysel ve kurumsal hizmetlerini ve her geçen gün genişleyen müşteri kitlesine etik ilke ve değerlerine bağlı kalarak tercüme konusunda çözümler sunmaktadır. Esenler Yeminli Tercüme profesyonel tercüman ve editör kadrosu, yılların deneyimi, kalite ve güven esaslı bakış açısıyla Esenler ilçesinde uygun fiyata kaliteli tercüme hizmetini sürdürmektedir. Şirketimi kurumsal müşteri temsilcilerinden info@okeanostercume.com.tradresinden, 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!