Esenyurt Yeminli Tercüme

Esenyurt Yeminli Tercüme

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı bir semt iken 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleşerek ilçe olmuştur. 19. yy başlarında Ekrem Ömer Paşa’ya ait bir çiftliğin var olduğu bölge çiftlik hissedarlarının Eşkinozgiller soyadından Eşkinoz adını almıştır. Eşsiz ve benzersiz üzüm bağlarının bulunduğu İstanbul’un şaraplarının burada yapıldığı bölge zaman içerisinde çok hızlı değişim göstermiş ve hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok sayıda göç almıştır. Bugün 44 mahalleye sahip olan bölgede carrefour, Bauhaus da dahil olmak üzere 7 tane AVM, özel ve kamu dahil toplamda 13 sağlık kuruluşu ile kalabalık bir nüfusa sahip ilçede Esenyurt Yeminli Tercüme her türlü tercüme hizmetinde kurumsal ve bireysel müşteri kitlesinde sektör öncüsü olduğu gibi bölgede de liderlik etmektedir.

Bünyesinde 6 sanayi sitesini barındıran ilçe yerleşim yeri ile sanayiyi aynı potada eritebilmiş ve ülke ekonomisi açısından ciddi bir öneme sahip olmuştur. Bölgede sanayi sitelerinin yopunluğu nedeniyle de bu bölgede nüfus sayısı ciddi artık göstermekte olup bugün Türkiye’deki bazı illerden daha fazla yerleşik nüfus sayısına sahiptir. Esenyurt Yeminli Tercüme şirketi bölgede yer alan sanayi kuruluşlarını yurtdışı pazara açılma yolculuğunda ya da bölgede yaşayan bireylerin tercüme işlerinin tamamında hizmet verebilmekte ve hizmetini güven ve kalite üzerine inşa etmektedir.

Kontrollü olarak büyümeye ve gelişmeye çalışan, firmalar arası hizmet akışının ve yurtdışı pazarda ve ticarette iş hacmini artırmayı hedefleyen bölgenin tüm tercüme projelerinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş kadrosu ile kaliteli ve uygun fiyat bakış açısını bölgede yaşamaktadır.

Firmamızdan info@okeanotercume.com.tr mail adresi, 0212 221 45 21 numaralı hattımız ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan tüm sorularınızla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!