Evlilik Cüzdanı Tercümesi ve Evlilik Belgesi Çevirisi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi ve Evlilik Belgesi Çevirisi

Evlilik cüzdanı tercümesi ve evlilik belgesi çevirisi evliliğin uluslararası anlamda resmiyet kazanması bağlamında talep edilen hizmetlerden birisidir.

Resmi kurumlar tarafından göçmenlik başvuruları, yurt dışındaki ülkelerde ikamet etme, vatandaşlık başvuruları, hayat sigortası başvuruları, sosyal yardımlaşma başvuruları, eşlerin ortak banka hesapları başvurusunda bulunması gibi sebeplerden dolayı evlilik cüzdanı tercümesi ve evlilik belgesi çevirisi talep edilmektedir.

Resmi kurumlara sunulacak tercüme metinlerinin resmiyet kazanması gerekmektedir. Bundan dolayı bazı kurumlar tarafından evlilik cüzdanı tercümesi ve evlilik belgesi tercümesinde yeminli tercüman kaşesi dolayısıyla yeminli tercüme yeterliyken bazı kurumlar noter tasdiki dolayısıyla noter onaylı tercüme aramaktadır. Resmi evrak tercümesi sürecinde evraklar bu şekilde resmiyet kazanmakta ve ilgili resmi kurum tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.

Vatandaşlar için resmi kurumlara yapılan başvuru süreçleri oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle evlilik cüzdanı tercümesi ve evlilik belgesi çevirisi ya da resmi evrak tercümesi gibi hizmetleri kaliteli, hızlı ve güvenilir noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmeti veren bir tercüme bürosu aracılığıyla almaları gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi vatandaşlık, vize süreçleri ve resmi evrak tercümesi bağlamında sahip olduğu tecrübe, her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip ve deneyimli yeminli tercüman kadrosu ile uygun fiyatlara kaliteli, hızlı ve güvenilir evlilik cüzdanı tercümesi ve evlilik belgesi çevirisi hizmeti sağlamaktadır.

Türkiye’nin son zamanlarda pek çok ülkeden göç alması ve Türkiye’den çeşitli ülkelere yapılan başvurular doğrultusunda İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince, Farsça başta olmak üzere pek çok dilde talep edilen resmi evrak tercümesi ihtiyaçları doğrultusunda noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin evlilik cüzdanı tercümesi, evlilik belgesi çevirisi, resmi evrak tercümesi, noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!