Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça Türkçe- Türkçe Farsça tercüme, Farsça tercüme ve Farsça çeviri İran Türkiye arasındaki tüm ilişkilerde çeşitli konularda talep edilmektedir.

Farsça, İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan, Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan Hint Avrupa dil ailesine mensup Hint İran dillerinin İran öbeğidir. Farsça, M.Ö. 550-330 yılları arasında İran’da hüküm süren Parsa halkının konuştuğu dilden gelmektedir. Farsça, yüzyıllar arasında Orta Asya, Güney Asya ve Orta Doğu’da prestijli bir kültür dili olmuştur. Arapça ve Mezepotamya dilleri üzerinde çok fazla bir etkisi yoktur. Farsça, İslam Dünyası’nın ikinci en etkili kültür dilidir. İslam kalsiklerinin özellikle tasavvufla ilgili olanları bu dilde yazılmıştır.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça Teknik Tercüme ve Teknik Çeviri

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça teknik tercüme ve teknik çeviri CE belgesi, ISO ve TSE belgesi, kullanım kılavuzu, el kitapçıkları, katalog ve broşürler, teknik şartnameler, TÜV sertifikası, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite, ar ge raporu ve teknik şartnamelerde talepler doğrultusunda gerçekleştirilir.. Farsça Türkçe- Türkçe Farsça teknik tercüme ve teknik çeviri İran Türkiye arasında gerçekleşen tüm ilişkilerde teknik ürün ve cihazların dökümanlarında teknik alanda uzman ekip tarafından yapılmıştır.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça Hukuki Tercüme ve Hukuki Çeviri

İran Türkiye arasında gerçekleşen tüm süreçlerin temelinde hukuki düzenlemeler mevcuttur. Vekaletname, sözleşme, anlaşma, taahhütname, ihbarname, ihtarname, yasa maddeleri, AB mevzuatı, senet, tapu, şirket tüzüğü, vergi evrakları, yönetmelikler, dernek iç tüzüğü gibi dökümanların Farsça Türkçe- Türkçe Farsça hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemi gerçekleştirilir. Farsça Türkçe- Türkçe Farsça hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemleri hukuk alanında eğitim almış, donanımlı, her iki ülkenin hukuk sistemine ve terminolojik farklılıklara aşina tercüme ekibi tarafından gerçekleştirilir.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri

İran vatandaşlarının Türkiye’de Türkiye vatandaşlarının İran’da eğitim ve akademik kariyer amacıyla yapılan işlemlerde Farsça Türkçe- Türkçe Farsça akademik tercüme ve akdemik çeviri işlemi yapılır. Farsça Türkçe- Türkçe Farsça akademik tercüme ve akademik çeviri işlemi tez, ödev, makale, dergi araştırma gibi dökümanların alanında ve konusunda deneyimli ve bilgi sahibi tercüme ekibi atanır.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça Tıbbi Tercüme ve Tıbbi Çeviri

İran vatandaşlarının Türkiye’ye özellikle sağlık turizmi kapsamında ciddi bir talep bulunmaktadır. Bu nedenle doktor web siteleri, hastane web siteleri, labratuar sonuçları, ameliyat raporu, tomografi sonucu gibi çok sayıda dökümanın Farsça Türkçe- Türkçe Farsça tıbbi tercüme ve tıbbi çeviri işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda medikal cihazların dökümanları da Farsça Türkçe- Türkçe Farsça medikal tercüme ve medikal çeviri işlemleri gerçekleştirilir.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviri

Pasaport, kimlik, evlilik belgeleri, boşanma belgeleri, eğitim evrakları, şirket evrakları ve daha birçok dökümanın Farsça Türkçe- Türkçe Farsça yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Farsça Türkçe- Türkçe Farsça yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi Farsça yeminli tercüman tarafından yapılmaktadır.

Farsça Türkçe- Türkçe Farsça noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri işlemi yeminli tercüman onayı sonrasında müşteri talebi doğrultusunda düzenlenmektedir. Farsça Türkçe- Türkçe Farsça noter onaylı tecüme ve noter onaylı çeviri işlemi noterlik makamında noter tarafından gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm projelerinde ve tüm dillerde etik, ilkeli, vizyonlarına bağlı kalarak uygun fiyat, kalite, hız unsurlarını birleştirerek hizmetlerinde devam etmektedir.

Farsça yeminli tercüme, Farsça Türkçe- Türkçe Farsça tercüme, Farsça tercüme, Farsça çeviri, Perpa tercüme, Şişli tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!