Farsça Yeminli Tercüme

Farsça Yeminli Tercüme

Diploma, transkript, şirket evrakları, ikametgah, aile cüzdanı, doğum belgesi gibi belgeler Farsça yeminli tercümesine ihtiyaç duyulan belgeler arasındadır.

Türkiye’yi Afganistan, İran, Tacikistan gibi Farsçanın anadil olduğu ve Farsçanın sık konuşulduğu ülkelerden eğitim, siyasi sebepler, dini sebepler, seyahat, iş gibi sebeplerden dolayı pek çok vatandaş ziyaret etmektedir. Karşılıklı etkileşim ve iletişimin arttığı atmosferde Farsça yeminli tercüme, Farsça yeminli tercüman talebine gereksinim duyulmaktadır.

Farsça aynı zamanda ticari konumu yüksek bir dildir. Türkiye ile İran’ın içinde bulunduğu ticari faaliyetler, ihracat ve ithalat işlemleri Farsça yeminli tercüme hizmetine olan talebi arttırmaktadır.

Faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, kapasite raporu, SGK hizmet dökümü, bilanço, poliçe, şirketler arası ticari yazışmalar, vergi levhası, yetki belgesi gibi ticari evrakların, şirket sözleşmesi, şirket tüzüğü, genelge, mahkeme tutanakları, vekaletname gibi hukuki evrakların Farsça yeminli tercümesine sıkça ihtiyaç duyulmaktadır.

Pek çok sebepten dolayı pek çok belge için talep edilen Farsça yeminli tercüme işlemi deneyim sahibi, çeviri işlemini gerçekleştirdiği alanda bilgili ve donanımlı Farsça yeminli tercüman kadrosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Farsça yeminli tercüme sürecinden beklenen belli başlı ölçütler bulunmaktadır. Buna göre

  • Teklif sürecinde uygun Farsça tercüme fiyatlarının sağlanması,
  • Değerlendirme sürecinde mutlaka belirli bir uzmanlık alanına (teknik, tıbbi, akademik, hukuki, ticari vb.) sahip Farsça yeminli tercümanın seçilmesi,
  • Çeviri sürecinde Farsça yeminli tercümanın hem Farsça hem de Türkçeye anadili düzeyinde hakim olması,
  • Çevirisi gerçekleştirilen evrakların kontrollerinin sağlanması

Farsça yeminli tercüme sürecini hızlandırmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tekliften teslimat sürecine kadar En15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda verdiği Farsça Yeminli Tercüme hizmetiyle müşterilerinin beklenti içerisinde olduğu kaliteli hizmet anlayışını karşılamaktadır.

Teknik, hukuki, tıbbi, ticari, akademik, edebi, finansal ve buna benzer pek çok terminolojide uygun Farsça tercüme fiyatlarıyla sağladığı Farsça yeminli tercüme hizmetiyle tercüme sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Farsça tercüme ve Farsça çeviriFarsça yeminli tercüme, Farsça yeminli tercüman hizmetleri ve Farsça tercüme fiyatları ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!